Brzozów. Uczniowie ZSB walczyli o „Złotą kielnię”

4 stycznia 2023r. w Lublinie odbyły się eliminacje okręgowe 51 edycji Turnieju Budowlanego "Złota Kielnia". W turnieju wzięło udział sześciu reprezentantów naszej szkoły, w następujących kwalifikacjach:

• • montaż systemów suchej zabudowy: Miłosz Baran i Paweł Karnasiewicz kl. III a
  • • wykonywanie robót posadzkarsko – okładzinowych: Mateusz Gierula i Piotr Dobosz kl. III a
  • • wykonywanie robót malarsko– tapeciarskich: Mateusz Szerszeń i Jakub Prugar kl. II c.

Mateusz Szerszeń zdobył 6 miejsce w klasyfikacji ogólnopolskiej i zakwalifikował się do finału centralnego. Osiągnięcie znaczące z uwagi na fakt, że jest to uczeń klasy 2, a materiał obejmował zakres 3 letniego cyklu nauczania.

Piotr Dobosz  uplasował się na miejscu 8, a Paweł Karnasiewicz zajął 12 pozycję w klasyfikacji ogólnopolskiej.

Wszyscy uczniowie otrzymali upominki od sponsorów patronujących imprezie.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy (ZSB Brzozów)

Ostatnio zmienianywtorek, 10 styczeń 2023 14:10