"Brzozovia" remisuje...

Za nami trzecia kolejka "A" klasy. Brzozovia podejmowała Karpaty Klimkówka. Do przerwy ton grze nadawali goście, szybko strzelona bramka z rzutu rożnego ustawiła mecz, a otwarcie się Brzozovii goście wykorzystali na kontrataki. Jeden z nich zakończył się kolejną bramką i było 0:2. Brzozovia miała swoją szansę na bramkę kontaktową przed przerwą, ale w zamieszaniu podbramkowym piłka trafiła w słupek. Po przerwie dwie zmiany wprowadziły spore ożywienia w grze, efektem była bramka R. Florka, także z rzutu wolnego piłka trafiła ponownie w słupek gości. Dużo kontrowersji wzbudziła sytuacja gdy Brzozovia szybko wykonawszy rzut wolny pośredni strzeliła bramkę. Sędzia jej nie uznał wskazując, że nasi zagrali bez gwizdka - problem w tym, że wcześniej tego nie sygnalizował. Na ostatnie minuty wszedł R. Pilszak i to on w 5 minucie doliczonego czasu gry strzelił wyrównującą bramkę. Remis 2:2 nie krzywdzi żadnej z drużyn. (Majkelwu)

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 18 sierpień 2014 13:22