Menu
Obchody 37 rocznicy wprowadzenia Stanu Wojennego

Obchody 37 rocznicy wprowadzen…

"...nie tylko trzeba...

IX „POTYCZKI LOGICZNE” w Zespole  Szkół Zawodowych w Dynowie

IX „POTYCZKI LOGICZNE” w Zespo…

11 grudnia Zespół Sz...

Turze Pole. Świąteczne prezenty dla „GAG-u”

Turze Pole. Świąteczne prezent…

W środę, 12 grudnia ...

„APLAUZ” w dynowskim ZSZ ma już 15 lat

„APLAUZ” w dynowskim ZSZ ma ju…

Szkolna Grupa Sporto...

Finał konkursu plastycznego „Bezpieczne Wakacje 2018”.

Finał konkursu plastycznego „B…

11 grudnia w sali St...

3 medale łuczników z Humnisk na XI Mikołajkowym Pucharze Jarosławia

3 medale łuczników z Humnisk n…

8 grudnia w Jarosław...

Szlachetna Paczka w Zespole Szkół Zawodowych  w Dynowie

Szlachetna Paczka w Zespole Sz…

W dniach 19.11 - 7.1...

Mikołajkowe Debiuty

Mikołajkowe Debiuty

     ...

Prev Next
Dzisiaj jest: 15 Grudzień 2018    |    Imieniny obchodzą: Nina, Celina, Walerian
NAJNOWSZE:

Wybory Samorządowe 2018

Wybory Samorządowe 2018 Wybory Samorządowe 2018

Wyniki wyborów w II turze na Burmistrza Brzozowa i Wójtów Gminy Nozdrzec oraz Gminy Dydnia

Brzozów

L.p.

Nazwisko i Imię

Wiek

Zamieszkanie

Liczba głosów

% głosów

wybrany

1

RZEPKA Józef

62

Brzozów

4131

37.27

Nie 

2

STAPIŃSKI Szymon Wojciech

31

Brzozów

6954

62.73

Tak 

Dydnia

L.p

Nazwisko i Imię

Wiek

Zamieszkanie

Liczba głosów

% głosów

wybrany

1

ADAMSKI Jerzy Ferdynand

61

Brzozów 

1828

46.01

Nie 

2

POCAŁUŃ Alicja Anna

40

Krzywe

2145

53.99

Tak 

Nozdrzec

L.p

Nazwisko i Imię

Wiek

Zamieszkanie

Liczba głosów

% głosów

wybrany

1

OWSIANY Marek

50

Nozdrzec 

1677

46.49

Nie 

2

ŻELAZNOWSKI Stanisław Jan

54

Izdebki

1930

53.51

Tak 


 

1

RZEPKA Józef

62

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BRZOZOWSKA

Brzozów

 

2

STAPIŃSKI Szymon Wojciech

31

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZMIANA DLA ROZWOJU”

Brzozów

 

3

SZAŁAJKO Stanisław Michał

59

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA RÓWNYCH SZANS-WSPÓLNA NIE PRYWATNA

Brzozów

 

4

SZMYD Zdzisław Andrzej

65

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Brzozów

 

Domaradz

1

KĘDRA Jan

60

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSI BARYCZ-DOMARADZ-GOLCOWA

Golcowa

 

2

LEŃ Zbigniew

53

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNY URZĄD GMINY DOMARADZ”

Domaradz

 

3

RACHWAŁ Paweł Marian

37

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY DOMARADZ DOBRY WYBÓR

Domaradz

 

4

WRONA Andrzej Zbigniew

34

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Golcowa

 

Jasienica Rosielna

1

BRZUSZEK Urszula Teresa

56

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Jasienica Rosieln

Haczów

1

DĄBROWSKI Michał

33

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Haczów

 

2

JAKIEL Stanisław

61

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ODPOWIEDZIALNY SAMORZĄD”

Haczów

 

Dydnia

1

ADAMSKI Jerzy Ferdynand

61

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Brzozów

 

2

KOT Andrzej

53

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STOP UKŁADOM

Krzemienna

 

3

POCAŁUŃ Alicja Anna

40

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY DYDNIA”

Krzywe

 

Nozdrzec

1

DOBOSZ Rafał Andrzej

42

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Izdebki

 

2

OWSIANY Marek

50

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY NOZDRZEC

Nozdrzec

 

3

ŻELAZNOWSKI Stanisław Jan

54

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA ROZWOJU GMINY NOZDRZEC

Izdebki

 
Ostatnio zmienianyponiedziałek, 05 listopad 2018 10:08
Powrót na górę

Gmina Brzozów

  • Brzozów
  • Górki
  • Grabownica Starzeńska
  • Humniska
  • Przysietnica
  • Stara Wieś
  • Turze Pole
  • Zmiennica
  •  

Gmina Domaradz

  • Domaradz 
  • Barycz
  • Golcowa

Gmina Dydnia

  • Dydnia
  • Grabówka
  • Hroszówka
  • Jabłonka
  • Jabłonica Ruska
  • Końskie
  • Krzemienna
  • Krzywe
  • Niebocko
  • Niewistka
  • Obarzym
  • Temeszów
  • Ulucz
  • Witryłów
  • Wydrna

Gmina Haczów

  • Buków
  • Haczów
  • Jabłonica Polska
  • Jasionów
  • Malinówka
  • Trześniów
  • Wzdów

Gmina Jasienica Rosielna

  • Jasienica Rosielna
  • Blizne
  • Orzechówka
  • Wola Jasienicka
  •  

Gmina Nozdrzec

  • Nozdrzec
  • Hłudno
  • Huta Poręby
  • Izdebki
  • Siedliska
  • Wara
  • Wesoła
  • Wołodź

Gmina Dynów

  • Dynów
  • Bachórz
  • Dąbrówka Starzeńska
  • Dylągówka
  • Harta
  • Laskówka
  • Łubno
  • Pawłokoma
  • Ulanica
  • Wyręby
  •  

Powiat

  • Warto zobaczyć
  • Inne zdjęcia
  • Regionalne