Menu

5lat

Dzisiaj jest: 19 Wrzesień 2017    |    Imieniny obchodzą: Konstancja, January
NAJNOWSZE:

Certyfikaty "Młodego Europejczyka" Dydnia 2017

fot. arch. UG Dydnia fot. arch. UG Dydnia

30 czerwca roku w Urzędzie Gminy w Dydni odbyło się uroczyste wręczenie Certyfikatów "Najlepsi z Najlepszych Młodego Europejczyka".

Na uroczystość wręczenia certyfikatów zostali zaproszeni uczniowie Szkoły Muzycznej I stopnia w Czasławiu – Gmina Raciechowice wraz z Panem Eugeniuszem Sokołem – nauczycielem gry na trąbce.

Uroczystość została uświetniona występem uczniów Szkoły Muzycznej I stopnia w Czasławiu oraz uczniów Szkoły Muzycznej I stopnia w Dydni.

Po występach uczniów Pani Bożena Chorążak – Dyrektor Zespołu Szkół w Niebocku przedstawiła najważniejsze informacje przydatne młodym ludziom podczas wakacyjnego odpoczynku.

Następnie zostały wręczone certyfikaty przez Wójta Gminy Dydnia Jerzy F. Adamskiego i Przewodniczącego Rady Gminy Piotra Szula.

Certyfikat mogą utrzymać uczniowie za:

- bardzo dobre wyniki kształcenia i wychowania - średnia ocen minimum 5,0; zachowanie wzorowe i szczególnie wyróżniającą działalność na rzecz szkoły, a przede wszystkim za:

- udział i osiągane wyniki w konkursach, olimpiadach i zawodach: przedmiotowych, sportowych, artystycznych na szczeblu: gminy, powiatu, rejonu, województwa i kraju,

- pracę w organizacjach szkolnych i pozaszkolnych

- tytuł laureata w konkursach artystycznych na szczeblu regionalnym, ogólnopolskim i międzynarodowym.

Uzyskanie Certyfikatu było zarówno dla laureatów jak i rodziców miłym i wzruszającym przeżyciem oraz motywacją do dalszej pracy.

Laureaci Certyfikatu:

Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Zespole Szkół w Dydni

1. Kamila Czerkies kl. III a – Jabłonka

2. Kamila Dmitrzak kl. III a – Jabłonka

3. Adam Fijałka kl. III a – Dydnia

4. Katarzyna Kot kl. III b – Temeszów

5. Karol Myćka kl. III a – Jabłonka

6. Aleksandra Pietryka kl. III a – Jabłonka

7. Dorota Pytlowana kl. III a – Temeszów

8. Adrian Szul kl. III a – Obarzym

9. Kinga Węgrzyńska kl. III b – Dydnia

Gimnazjum im. Ks. Abpa Ignacego Tokarczuka w Zespole Szkół Publicznych  w Końskiem

1. Julia Rychlicka kl. III – Końskie

Gimnazjum im. Św. Jana Kantego w Zespole Szkół w Niebocku

1.Martyna Adamska kl. III b – Grabówka

2. Miłosz Dydak kl. III a – Niebocko

3. Diana Fijałka kl. III a – Niebocko

4. Paulina Lasek kl. III a – Niebocko

5. Sylwia Oleniacz kl. III a – Niebocko

6. Daria Owsiana kl. III b – Jabłonka

7. Patrycja Pelczar kl. III b – Grabówka

8. Kamila Pomykała kl. III a – Niebocko

9. Gabriela Siwiecka kl. III a – Niebocko

10. Radosław Żaczek kl. III a – Niebocko

11. Hubert Żak kl. III a – Niebocko

Szkoła Muzyczna I stopnia w Dydni

1. Filip Baracz kl. IV cykl 4-letni – Grabownica

2. Dawid Draguła kl. IV cykl 4-letni – Brzozów

(UG Dydnia)

Zobacz więcej zdjęć w galerii: http://www.gminadydnia.pl/pl/aktualnosci/1042-certyfikaty-mlodego-europejczyka-dydnia-2017

Ostatnio zmienianyniedziela, 02 lipiec 2017 01:01
Powrót na górę

Gmina Brzozów

  • Brzozów
  • Górki
  • Grabownica Starzeńska
  • Humniska
  • Przysietnica
  • Stara Wieś
  • Turze Pole
  • Zmiennica
  •  

Gmina Domaradz

  • Domaradz 
  • Barycz
  • Golcowa

Gmina Dydnia

  • Dydnia
  • Grabówka
  • Hroszówka
  • Jabłonka
  • Jabłonica Ruska
  • Końskie
  • Krzemienna
  • Krzywe
  • Niebocko
  • Niewistka
  • Obarzym
  • Temeszów
  • Ulucz
  • Witryłów
  • Wydrna

Gmina Haczów

  • Buków
  • Haczów
  • Jabłonica Polska
  • Jasionów
  • Malinówka
  • Trześniów
  • Wzdów

Gmina Jasienica Rosielna

  • Jasienica Rosielna
  • Blizne
  • Orzechówka
  • Wola Jasienicka
  •  

Gmina Nozdrzec

  • Nozdrzec
  • Hłudno
  • Huta Poręby
  • Izdebki
  • Siedliska
  • Wara
  • Wesoła
  • Wołodź

Gmina Dynów

  • Dynów
  • Bachórz
  • Dąbrówka Starzeńska
  • Dylągówka
  • Harta
  • Laskówka
  • Łubno
  • Pawłokoma
  • Ulanica
  • Wyręby
  •  

Powiat

  • Warto zobaczyć
  • Inne zdjęcia
  • Regionalne