Menu

5lat

Dzisiaj jest: 21 Sierpień 2018    |    Imieniny obchodzą: Joanna, Kazimiera, Franciszek
NAJNOWSZE:

XII Gminny konkurs Pisanek i Palm Wielkanocnych Dydnia 2018

fot. brzozowiana fot. brzozowiana

Blisko 100 palm i pisanek wielkanocnych wykonanych przez najmłodszych mieszkańców Gminy Dydnia zgłoszono do tegorocznego konkursu, którego finał odbył się 23 marca w Szkole Podstawowej w Dydni. W XII Gminnym Konkursie Palm i Pisanek Wielkanocnych udział wzięli nie tylko najmłodsi mieszkańcy z Dydni, ale również z Obarzyma, Grabówki, Krzemiennej, Wydrnej, Niebocka i Krzywego. Laureaci XII Gminnego Konkursu Palm i Pisanek Wielkanocnych wg poszczególnych kategorii zostali nagrodzenie przez Wójta Gminy Dydnia - Jerzego Ferdynanda Adamskiego, Dyr. Gminnego Ośrodka Kultury Bibliotek, Promocji i Wypoczynku w Dydni - Jacka Adamskiego oraz Dyrektor Zespołu Szkół w Dydni - Iwonę Pocałuń. Poniżej pełna lista nagrodzonych w poszczególnych kategoriach - wszystkim gratulujemy. W galerii fotorelacja.

W kategorii Palma Wielkanocna:

Kategoria I         Przedszkola i klasy 0

1 miejsce - kl.0 – praca zbiorowa (SP Dydnia)

2 miejsce – Samorządowe Przedszkole w Dydni – praca zbiorowa

3 miejsce – Zofia Piotrowska – Samorządowe Przedszkole w Dydni

Kategoria II           Szkoły Podstawowe klasy I-III

1 miejsce – Anita Myćka (kl. III - SP Niebocko)

2 miejsce – Renata Wrona (kl. III - SP Wydrna)

3 miejsce - Dominik Sobolak (kl. III – SP Wydrna)

Wyróżnienie: Gabriel Siedlecki (kl. II – SP Grabówka)

Wyróżnienie: Barbara Urban (kl. III – SP Niebocko)

Kategoria III           Szkoły Podstawowe klasy IV-VI

1 miejsce – Gabriela Kułak (kl. IV – SP Dydnia)

2 miejsce – Antonina Rzeszut (kl. IV – SP Dydnia)

3 miejsce – Natalia Kufel (kl. V – SP Dydnia)

Kategoria IV         Szkoły Podstawowe klasy VII-VIII/Gimnazjum

1 miejsce – Dawid Kułak (kl. VII – SP Dydnia)

 

Kategoria otwarta   (z wyłączeniem Przedszkoli, Szkół Podstawowych i Gimnazjów)

1 miejsce – Środowiskowy Dom Samopomocy im. Marii i Lecha Kaczyńskich w Krzywem – praca zbiorowa

W kategorii Pisanka Wielkanocna:

Kategoria I         Przedszkola i klasy 0

1 miejsce – Julia i Jakub Kraczkowscy (Samorządowe Przedszkole w Dydni)

2 miejsce – Karol Sokołowski (kl. 0 – SP Jabłonka)

3 miejsce – Miłosz Kopiczak (Przedszkole w Niebocku)

Wyróżnienie – Małgorzata Krupińska (kl. 0 – SP Jabłonka)

Wyróżnienie – Szymon Świątek (kl. 0 – SP Wydrna)

Kategoria II           Szkoły Podstawowe klasy I-III

1 miejsce – Patryk Cybuch (kl. II – SP Grabówka)

2 miejsce – Przemysław Kopiczak (kl. III – SP Niebocko)

3 miejsce – Szymon Dauksza (kl. III – SP Końskie)

Wyróżnienie: Zuzanna Siedlecka (kl. III – SP Obarzym)

Wyróżnienie: Kinga Siwiecka (kl. III – SP Dydnia)

Kategoria III           Szkoły Podstawowe klasy IV-VI

1 miejsce – Martyna Kopiczak (kl. IV – SP Niebocko)

2 miejsce – Kamila Jaworska (kl. VI – SP Grabówka)

3 miejsce – Alicja Dulak (kl. VI – SP Niebocko)

Wyróżnienie: Paweł Kostur (kl. VI – SP Dydnia)

Wyróżnienie: Lena Wolanin (kl. IV – SP Niebocko)

Kategoria IV         Szkoły Podstawowe klasy VII-VIII/Gimnazjum

1 miejsce – Kamil Kędra (kl. III – Gimnazjum w Dydni)

2 miejsce – Aniela Kufel (Gimnazjum w Niebocku)

3 miejsce – Aleksandra Grudz (kl. VII – SP Jabłonka)

Wyróżnienie: Julia Pajęcka (kl. VII – SP Grabówka)

 

Kategoria otwarta   (z wyłączeniem Przedszkoli, Szkół Podstawowych i Gimnazjów)

1 miejsce – Renata Noch (Środowiskowy Dom Samopomocy w Krzywem)

2 miejsce – Kacper Wójcik (Środowiskowy Dom Samopomocy w Krzywem)

3 miejsce – Paweł Dąbrowiecki (Środowiskowy Dom Samopomocy w Krzywem)

Ostatnio zmienianysobota, 24 marzec 2018 21:41
Powrót na górę

Gmina Brzozów

  • Brzozów
  • Górki
  • Grabownica Starzeńska
  • Humniska
  • Przysietnica
  • Stara Wieś
  • Turze Pole
  • Zmiennica
  •  

Gmina Domaradz

  • Domaradz 
  • Barycz
  • Golcowa

Gmina Dydnia

  • Dydnia
  • Grabówka
  • Hroszówka
  • Jabłonka
  • Jabłonica Ruska
  • Końskie
  • Krzemienna
  • Krzywe
  • Niebocko
  • Niewistka
  • Obarzym
  • Temeszów
  • Ulucz
  • Witryłów
  • Wydrna

Gmina Haczów

  • Buków
  • Haczów
  • Jabłonica Polska
  • Jasionów
  • Malinówka
  • Trześniów
  • Wzdów

Gmina Jasienica Rosielna

  • Jasienica Rosielna
  • Blizne
  • Orzechówka
  • Wola Jasienicka
  •  

Gmina Nozdrzec

  • Nozdrzec
  • Hłudno
  • Huta Poręby
  • Izdebki
  • Siedliska
  • Wara
  • Wesoła
  • Wołodź

Gmina Dynów

  • Dynów
  • Bachórz
  • Dąbrówka Starzeńska
  • Dylągówka
  • Harta
  • Laskówka
  • Łubno
  • Pawłokoma
  • Ulanica
  • Wyręby
  •  

Powiat

  • Warto zobaczyć
  • Inne zdjęcia
  • Regionalne