Menu

5lat

W Brzozowie oddawali krew…

W Brzozowie oddawali krew…

20 września wspólną ...

Wakacyjne remonty w Szkole Podstawowej w Grabownicy Starzeńskiej

Wakacyjne remonty w Szkole Pod…

Wakacje w naszej szk...

Strażacy z OSP Krzywe pożegnali odchodzącą na emeryturę  Panią Zofię Pytlowaną

Strażacy z OSP Krzywe pożegnal…

W sobotę 16 września...

Spotkanie autorskie z Ruchem Poetyckim "Zgrzyt"

Spotkanie autorskie z Ruchem P…

18 września w Biblio...

Narodowe Czytanie „Wesela” Wyspiańskiego w gminie Haczów

Narodowe Czytanie „Wesela” Wys…

Gminna Biblioteka Pu...

Znalazł portfel i oddał go policjantom…

Znalazł portfel i oddał go pol…

Wzorową postawą wyka...

Uczniowie Zespołu Szkół Budowlanych ponownie odwiedzą Irlandię.

Uczniowie Zespołu Szkół Budowl…

Wraz z rozpoczęciem ...

Prev Next
Dzisiaj jest: 20 Wrzesień 2017    |    Imieniny obchodzą: Renata, Filipina, Eustachy

XVIII Powiatowe Zawody Sportowo Pożarnicze. Domaradz 2017

fot. brzozowiana fot. brzozowiana

      W niedzielę 3 września br. mimo niesprzyjających  warunków atmosferycznych na stadionie sportowym w Domaradzu odbyły się XVIII Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze powiatu brzozowskiego, których organizatorami byli Starosta Brzozowski, Komendant Powiatowy PSP w Brzozowie, Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP, Wójt Gminy Domaradz, Zarząd Oddziału Gminnego ZOSP RP w Domaradzu.

Przybyłe drużyny oraz gości przywitał Wójt Gminy Domaradz Jan Kędra.   Wśród gości obecni byli  Starosta  Brzozowski Zygmunt Błaż, Wicestarosta Janusz Draguła, Przewodniczący Rady Powiatu Henryk Kozik, Komendant Powiatowy PSP w Brzozowie bryg.  Marek Ziobro, Komendant Powiatowy Policji podinsp. Marek Twardzicki, Zastępca  Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej  Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP  Stanisław Łobodziński , Wójtowie Gmin: Jasienicy Rosielnej Urszula Brzuszek, Dydni  Jerzy Adamski, Haczowa Stanisław Jakiel, Przewodniczący Rady Gminy Domaradz Jerzy Łukaszyk a także Prezesi i Komendanci Gminni OSP.

 Komisję sędziowską stanowili funkcjonariusze KP PSP w Brzozowie, a sędzią głównym zawodów był bryg. Krzysztof Folta.

W zawodach  wzięło udział 6 drużyn w grupie A mężczyzn, 4 drużyn w grupie C kobiet,  6 drużyn MDP dziewcząt, 6 drużyn MDP chłopców. Zawody rozegrane zostały w konkurencjach: bieg sztafetowy 400 m dla MDP, sztafeta pożarnicza 7×50 m z przeszkodami dla drużyn grupy A i C, rozwinięcie bojowe dla MDP, ćwiczenie bojowe dla drużyn grupy A i C.

 Po rozegraniu wszystkich konkurencji i podsumowaniu punktów klasyfikacja generalna zawodów przedstawia się następująco:

MD dziewcząt:

1miejsce Jabłonica Polska - 1048,10  pkt

2 miejsce Domaradz - 1013,50 pkt

3 miejsce Zmiennica – 994,60 pkt

4 miejsce Wydrna – 977,10 pkt

5 miejsce Orzechówka – 976,40 pkt

6 miejsce Ryta Górka – 896,30 pkt

MDP chłopców:

1 miejsce Jabłonica Pol. - 1041,00  pkt                                                                                                        

2 miejsce Dydnia - 1038,20 pkt

3 miejsce Blizne – 1030,70 pkt

4 miejsce Zmiennica – 1007,90 pkt

5 miejsce Ryta Górka – 985,20 pkt

6 miejsce Golcowa – 971,30 pkt

Grupa C kobiet:

1 miejsce Jabłonica Polska–114,90 pkt

2 miejsce Blizne - 117,10 pkt

3 miejsce Zmiennica – 128,90 pkt

4 miejsce Golcowa – 134,10 pkt

Grupa A mężczyzn:

1 miejsce Jabłonica Polska - 100,80 pkt

2 miejsce Izdebki - 116,30 pkt

3 miejsce Zmiennica – 119,40 pkt

4 miejsce Blizne – 123,00 pkt

5 miejsce Domaradz – 127,70 pkt

6 miejsce Grabówka – 128,60 pkt

Zwycięskim drużynom wręczono puchary, statuetki i medale.

  Aleksander Kudła
Ostatnio zmienianyczwartek, 07 wrzesień 2017 18:56

Media

Galeria

Powrót na górę

Gmina Brzozów

  • Brzozów
  • Górki
  • Grabownica Starzeńska
  • Humniska
  • Przysietnica
  • Stara Wieś
  • Turze Pole
  • Zmiennica
  •  

Gmina Domaradz

  • Domaradz 
  • Barycz
  • Golcowa

Gmina Dydnia

  • Dydnia
  • Grabówka
  • Hroszówka
  • Jabłonka
  • Jabłonica Ruska
  • Końskie
  • Krzemienna
  • Krzywe
  • Niebocko
  • Niewistka
  • Obarzym
  • Temeszów
  • Ulucz
  • Witryłów
  • Wydrna

Gmina Haczów

  • Buków
  • Haczów
  • Jabłonica Polska
  • Jasionów
  • Malinówka
  • Trześniów
  • Wzdów

Gmina Jasienica Rosielna

  • Jasienica Rosielna
  • Blizne
  • Orzechówka
  • Wola Jasienicka
  •  

Gmina Nozdrzec

  • Nozdrzec
  • Hłudno
  • Huta Poręby
  • Izdebki
  • Siedliska
  • Wara
  • Wesoła
  • Wołodź

Gmina Dynów

  • Dynów
  • Bachórz
  • Dąbrówka Starzeńska
  • Dylągówka
  • Harta
  • Laskówka
  • Łubno
  • Pawłokoma
  • Ulanica
  • Wyręby
  •  

Powiat

  • Warto zobaczyć
  • Inne zdjęcia
  • Regionalne