Menu
Dzisiaj jest: 19 Marzec 2024    |    Imieniny obchodzą: Józef, Bogdan, Marek

stokrotka2

"Iskra"Przysietnica na tarczy. Mecz jednego strzału...

To był mecz jednego strzału na bramkę, jak słusznie zauważyli to kibice po zakończeniu. „Iskra” Przysietnica gościła dziś (12 października) „Orła” Bieździedza.  W pierwszych minutach meczu, goście zaskoczyli bramkarza gospodarzy jednym celnym strzałem z ok. 25 m. Pierwsza połowa to wzajemne ataki gości i gospodarzy ale rezultat nie zmienił się. Druga odsłona to znaczne przyśpieszenie gospodarzy, gra stała się ciekawa, były szybkie podania, szybkie ataki tylko rażąca nieskuteczność, zresztą z obu stron. „Iskra” zagrała naprawdę dobry mecz, choć o gościach złego słowa powiedzieć by trudno, no może poza tym, że faule ich były brutalne, co zaowocowało dwoma żółtymi kartkami. Sprawiedliwszym byłby remis. Ale jak to mówi się - mecz wygrywa ten kto strzela bramki… Szkoda tej straty punktów, bo szkoda…

Gospodarze zagrali w składzie: K.Wania, K Kwolek, D. Płowy (B. Gładysz), D. Pietryka, B. Banaś, P. Pietryka, K. Bieda, K. Bąk, K. Wacek (P. Gadowicz), Ł. Gosztyła, Ł. Kurzydło, Ł. Rzepka, M. Ostrowski. Kibiców około 200.

Jak się dowiadujemy 2:0 przegrał także ULKS Grabówka u lidera klasy „O” - LKS Pisarowce. Biorąc pod uwagę znaczne osłabienie „wilczków”, wynik ten należało by uznać za sukces. Jedynie „Haczovia” Haczów pokonała u siebie „Bukowiankę” Bukowska 1:0 (admin)

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 13 październik 2014 01:47