Menu
Dzisiaj jest: 19 Kwiecień 2024    |    Imieniny obchodzą: Adolf, Leon, Tymon

XXI kolejka "Okręgówki" Tylko Grabówka "nie na tarczy"

Piłkarze ULKS Grabówka wykonali w pełni plan założony przed weekendem majowym inkasując na własnym boisku 6 pkt. Po zwycięstwie, przed tygodniem nad „Orłem” Faliszówka, 3 maja w ramach XXI kolejki pokonali „Partyzanta” Targowiska 2:0.

Pierwsza połowa nie zapowiadała zwycięstwa gospodarzy bowiem Partyzant atakował non stop. Ich gra była składna acz nie skuteczna, w zasadzie, oddali na bramkę gospodarzy jeden strzał w światło bramki. W 20 minucie celny strzał gospodarzy nie uznał sędzia zawodów. Dlaczego? Trudno powiedzieć. W 43 minucie gospodarze nareszcie zdobyli uznaną przez sędziego bramkę i na przerwę schodzili z podniesioną głową. Tak też rozpoczęli drugą  połowę.  Obraz gry zmienił się całkowicie. To gospodarze byli stroną inicjującą ataki na bramkę gości, wyprzedzali ich na każdej strefie boiska, Gra stawała się bardziej zorganizowana, spokojna, skuteczna. Za faul na polu karnym gospodarzy sędzia podyktował rzut karny, który na drugą bramkę zamienił Jakub Czura i był to debiut bramkowy w tym zespole nowego zawodnika. Gospodarze wspierani głośnio przez kibiców pokazali swój wilczy pazur i nie pozwolili sobie „wydrzeć” zwycięstwa. ULKS Grabówka – Partyzant Targowiska 2:0 (1:0) Podopiecznych Janusza Sieradzkiego są coraz bliżej  utrzymania się w gronie zespołów V ligowych. Tym bardziej, że wyprzedzająca Wilków „Bukowianka” Bukowsko uległa w Dukli „Przełęczy” 2:0 co pozwoliło Wilkom przeskoczyć o jedno, cenne oczko w tabeli.

Gospodarze zagrali w składzie: Oleniacz (Adamski), Łukaszewski, Czura, Strzyżowski (Szul), Fijałka, Dymnicki J. (Sawa), Czopor („Dżugan”), Grudz, Dymnicki T. (Radwański), Cisek (Sołkowicz). Bramki: Konrad Cisek, Jakub Czura. Widzów około 150

W pozostałych meczach drużyn brzozowskich w V lidze: Kotwica Korczyna - LKS Haczów 0:1; Iskra Przysietnica - Bieszczady Ustrzyki Dolne 0:1(inf.wł.)

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 04 maj 2015 11:53