Menu

5lat

Koncert kolęd chóru Lumen Christi w Górkach

Koncert kolęd chóru Lumen Chri…

Warto było spędzić n...

Koncert kolęd chóru parafialnego w Brzozowie

Koncert kolęd chóru parafialne…

Zapraszamy na relacj...

"Śpiewajmy Maleńkiemu". Koncert kolęd i pastorałek w Domaradzu.

"Śpiewajmy Maleńkiemu…

Niedziela 14 styczni...

26 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Warze

26 finał Wielkiej Orkiestry Św…

Za nami 26 finał Wie...

26 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w regionie!

26 finał Wielkiej Orkiestry Św…

Już w najbliższą nie...

Pijany – doprowadził do dwóch kolizji

Pijany – doprowadził do dwóch …

31-latek kierujący p...

"Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi" - wieczór kolęd i jasełka w brzozowskiej kolegiacie

"Zaśpiewajmy kolędę Jezus…

Zaprszamy na fotorel...

Włamanie do delikatesów ALTA w Starej Wsi

Włamanie do delikatesów ALTA w…

2 stycznia o godzini...

Fundacja Pomocy Dzieciom im. Stanisławy Bieńczak – podsumowanie roku 2017

Fundacja Pomocy Dzieciom im. S…

Człowiek jest wielki...

Nagroda dla Dominika Kulona - uzdolnionego piłkarza z Gminy Dydnia

Nagroda dla Dominika Kulona - …

28 grudnia 2017 r. p...

Prev Next
Dzisiaj jest: 22 Styczeń 2018    |    Imieniny obchodzą: Anastazy, Wincenty, Wiktor
NAJNOWSZE:

Dobre wyniki młodych szachistów LKS „Parnas” Stara Wieś na IX Mikołajkowym Turnieju o Mistrzostwo Leska.

Dobre wyniki młodych szachistów LKS „Parnas” Stara Wieś na IX Mikołajkowym Turnieju o Mistrzostwo Leska.

16 grudnia w Lesku odbył się IX Mikołajkowy Turniej o Mistrzostwo Leska. Turniej rozegrano w 3 grupach turniejowych (3 grane równolegle turnieje w poszczególnych kategoriach): Grupa A (Open ur. 2004 i starsi), Grupa B: ( ur. 2005-2007), Grupa C: (ur. 2008 i młodsi).

W turnieju udział wzięła grupa zawodników z LKS PARNAS Stara Wieś i klubowej szkółki szachowej osiągając bardzo dobre rezultaty. Grupę C wygrała Joanna Fic, zostając jednocześnie Mistrzynią Leska wśród dziewczynek do lat 9. W klasyfikacji chłopców do lat 7 pierwsze miejsce i tytuł Mistrza Leska chłopców do lat 7 zdobył Mikołaj Sabik, a brązowym medalistą został Tomasz Sabik (obydwaj LKS PARNAS Stara Wieś). Bardzo dobre wyniki osiągnęli juniorzy starsi grający w Grupie OPEN. W klasyfikacji Juniorów do lat 15, Michał Drożdżal zajął drugie miejsce, Kamil Chmura zajął trzecie miejsce, Dominik Rząsa czwarte miejsce, a siódmy był Kacper Podulka. Ponadto 3 zawodników z najmłodszej grupy wypełniło normy na V kategorię.

W turnieju udział wzięła także skromna reprezentacja UKS SP1 w Brzozowie, a jej reprezentant Hubert Frydryk zajął drugie miejsce w Grupie C, co dało także pierwsze miejsce w klasyfikacji chłopców do lat 9.

Wyniki dostępne na

http://chessarbiter.com/turnieje/2017/ti_7259/results.html?l=pl&tb=10_

http://chessarbiter.com/turnieje/2017/ti_7257/results.html?l=pl&tb=11_&ix=2_

Wiesław Fic 

Ostatnio zmienianyniedziela, 17 grudzień 2017 19:51
Powrót na górę

Gmina Brzozów

  • Brzozów
  • Górki
  • Grabownica Starzeńska
  • Humniska
  • Przysietnica
  • Stara Wieś
  • Turze Pole
  • Zmiennica
  •  

Gmina Domaradz

  • Domaradz 
  • Barycz
  • Golcowa

Gmina Dydnia

  • Dydnia
  • Grabówka
  • Hroszówka
  • Jabłonka
  • Jabłonica Ruska
  • Końskie
  • Krzemienna
  • Krzywe
  • Niebocko
  • Niewistka
  • Obarzym
  • Temeszów
  • Ulucz
  • Witryłów
  • Wydrna

Gmina Haczów

  • Buków
  • Haczów
  • Jabłonica Polska
  • Jasionów
  • Malinówka
  • Trześniów
  • Wzdów

Gmina Jasienica Rosielna

  • Jasienica Rosielna
  • Blizne
  • Orzechówka
  • Wola Jasienicka
  •  

Gmina Nozdrzec

  • Nozdrzec
  • Hłudno
  • Huta Poręby
  • Izdebki
  • Siedliska
  • Wara
  • Wesoła
  • Wołodź

Gmina Dynów

  • Dynów
  • Bachórz
  • Dąbrówka Starzeńska
  • Dylągówka
  • Harta
  • Laskówka
  • Łubno
  • Pawłokoma
  • Ulanica
  • Wyręby
  •  

Powiat

  • Warto zobaczyć
  • Inne zdjęcia
  • Regionalne