Medale młodych brzozowskich karateków na Ogólnopolskim Turnieju Karate w Krośnie

24 marca w hali sportowej MOSiR w Krośnie odbył się Ogólnopolski Turniej Karate. Gospodarzem zawodów był miejscowy Klub Sportowy BUDO. W turnieju wzięło udział 178 zawodników z 17 klubów Karate z Brzozowa, Dębicy, Gromnika, Kolbuszowej, Krosna, dwa kluby z Krakowa, Leżajska, dwa kluby z Mielca, Nowego Sącza, Nowego Targu, Starego Sącza, Ropczyc, Tarnobrzega, Tarnowa i Wojnicza. Brzozowski Klub Kyokushin Karate reprezentowało troje zawodników rodzeństwo Zofia i Michał Krysa oraz Emilka Ostrowska.

Młodzi brzozowscy karatecy w swoich kategoriach zajęli czołowe miejsca: w „kumite” pierwsze miejsca zajęli Michał Krysa i Emilka Ostrowska; natomiast w „kata” na drugim miejscu podium stanęła Zofia Krysa. Gratulujemy wyników.