Menu
Dzisiaj jest: 19 Kwiecień 2024    |    Imieniny obchodzą: Adolf, Leon, Tymon

Remis 0:0 w okręgowych derbach piłkarskich powiatu

W piątkowe 18 maja, popołudnie w Przysietnicy walczyły o ligowe punkty w derbach powiatu gospodarze czyli Iskra z ULKS Grabówka. Goście w osłabieniu bez kilku podstawowych zawodników. Pierwsze 15 minut meczu to wzajemne badanie się obydwu drużyn, około 18 min meczu - po rzucie rożnym dla ULKS najwyżej w polu karnym wyskoczył zawodnik gości oddając bardzo dobry strzał, jednak bramkarz gospodarzy popisał się jeszcze lepszą interwencją. Ok 30 min po wrzutce Dymka (ULKS) piłka minęła obronę oraz bramkarza ale do bramki nie wpadła. W 35 minucie Ryn zawodnik gości strzelił z ok 17 m lewa noga w kierunku dłuższego słupka, piłka odbiła się d słupka i wróciła na boisko kilka minut później prosto w bramkarza. Ok 50 minuty dobry strzał zawodnika Iskry nad bramka przenosi zawodnik gości i gospodarze maja rzut rożny. W kolejnych minutach gra toczyła się w środku boiska, było po kilka rzutów wolnych z okolic 20-25 m jednak nie zamieniono żadnego z ich na bramkę. Piłka była przenoszona nad bramką albo padała łupem dobrze dysponowanych tego dnia obu bramkarzy. W 91 min Iskra ma rzut wolny z okolicy 25 m , znów piłkę nad bramką przenosi Szczepcio , Iskra dorzuca z rożnego , my oddalamy niebezpieczeństwo a dobrze spisujący się tego dnia sędzia kończy mecz

Iskra Przysietnica - ULKS Grabowianka Grabówka 0:0.   (na podstawie G.Dż)

Ostatnio zmienianyniedziela, 20 maj 2018 23:16