Logo
Wydrukuj tę stronę

W Zmiennicy, przed pierwszym gwizdkiem w "Okręgówce"

fot. Brzozowiana.pl fot. Brzozowiana.pl

   W Zmiennicy „za pięć dwunasta” przed inauguracyjnym meczem piłki nożnej w krośnieńskiej „okręgówce”. Miejscowy zespół Płomień” dołączył do dwu grających w V lidze drużyn powiatu brzozowskiego: „Iskry” Przysietnica” i ULKS Grabówka. W najbliższą niedzielę zagra u siebie z „Iwonką” Iwonicz, dość wymagającą drużyną, która rundę wiosenna zakończyła na II miejscu.

    Dziś trwają jeszcze ostatnie prace techniczne na stadionie, montaż nowych wiat (boksów) dla zawodników rezerwowych gości i gospodarzy oraz barierek odgradzających boisko od publiczności.

   Prezes Klubu Stefan Michalski , który dziś także pracował „na obiekcie” mówi, że przed sezonem nie dokonywaliśmy zakupów zawodników, bo klubu na to nie stać. Grają sami miejscowi, wszyscy zawodnicy są mieszkańcami wsi, choć kilku – dodaje – ożeniło się i tu mieszkają i tu grają. Sylwester Tesznar- skarbnik narzeka na brak środków finansowych. Nie płacimy zawodnikom ani grosza za rozegrany mecz, nie stać nas – dodaje. Obaj dziękują za otrzymane wsparcie finansowe od burmistrza Brzozowa, to pomogło na przygotowanie stadionu i zaplecza na poziomie jaki jest wymagany w V lidze, a także montaż piłko chwytu (18 x 5 m) za jedną z bramek.

   W tej rundzie, trener Jacek Gefert ma do dyspozycji następujących zawodników: bramkarze - Adam Duduś i Zbigniew Węgrzyn; obrońcy - Tomasz Dziedzic, Marek Prajsnar, Piotr Duduś, Daniel Szuber; obrońca/pomocnik - Piotr Rachwał, Zygmunt Gefert i Patryk Michalski; pomocnicy - Dawid Tesznar, Tomasz Tesznar, Marcin Tesznar, Jacek Gefert, Mateusz Ostrowski i Konrad Dziedzic; pomocnik/napastnik - Mirosław Gromek, Radosław Zawojski, Rafał Dziedzic, napastnicy - Rafał Prajsnar, Paweł Kułak, Krystian Pelczar i Jerzy Orłowski.

Może znajdzie się ktoś, kto zechce zasponsorować drużynę dłużej???

   Życzymy więc powodzenia. Wygrywajcie, ku pociesze kibiców także.

Galeria

Najnowsze od

Brzozowiana.pl. All rights reserved.