Logo
Wydrukuj tę stronę

DOBRA PASSA ŁUCZNIKÓW "SAGIT" HUMNISKA

fot. ZT fot. ZT

    21 września w Krakowie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w łucznictwie. W zawodach udział wzięło 82 zawodników z 16 klubów z województwa małopolskiego i podkarpackiego.

   Zawodnicy klubu Sagit zaprezentowali się doskonałą formą i umiejętnościami wygrywając indywidualnie wśród dziewczyn i chłopców z bardzo dobrymi wynikami. Wiktoria Toczek z wynikiem 674 pkt zajęła I miejsce zdobywając złoty medal, Patrycja Piotrowska z wynikiem 613 pkt zajęła 7 miejsce, wśród chłopców również zwyciężył Dawid Lasek z wynikiem 643 pkt zdobywając złoty medal, Kacper Kij z wynikiem 573 pkt zajął 9 miejsce a Konrad Kij z wynikiem 440 zajął 16 miejsce.

W młodziczkach starszych wynikiem 562 pkt 3 miejsce wywalczyła Patrycja Kędra, 6 miejsce z wynikiem 519 pkt zajęła Agata Ryba, 11 miejsce z wynikiem 382 pkt zajęła Karolina Wypasek i 12 miejsce z wynikiem 335 zajęła Milena Prach.

   Drużyna w składzie Wiktoria Toczek, Patrycja Piotrowska oraz zawodniczki z Tramp Jarosław Magdalena Mnich i Wiktoria Murgała z wynikiem 1921 pkt zajęły I miejsce zdobywając złoty medal. Drużyna w składzie Kędra Patrycja, Agata Ryba, Wypasek Karolina, Prach Milena z wynikiem 1475 pkt zajęła drugie miejsce zdobywając srebrny medal. Drużyna chłopców w składzie Dawid Lasek, Kacper Kij i Daniel Furman (UKS Sajdak Głogów Młp.) wynikiem 1700 pkt. zajęli II miejsce zdobywając srebrny medal.

   W klasyfikacji punktowej pomiędzy poszczególnymi klubami Sagit Humniska zdobył 20,50 pkt i zajął II miejsce, jest to najwyższy wynik ze wszystkich klubów województwa podkarpackiego.

   W klasyfikacji końcowej województwo podkarpackie zdobyło 64 punkty, z czego jedna trzecia tych punktów zdobyli zawodnicy Sagit Humniska.

   Zawodnicy i działacze klubu składają podziękowania dla sponsorów: Burmistrzowi Brzozowa Józefowi Rzepce, firmom- Elektromontaż Rzeszów, Polikat , PGNiG , Elan z Brzozowa, Cukiernia W.Bieńczak , Bank PBS O/ Brzozów bez ich wsparcia nie było by sukcesów.

tekst i zdjęcia: zt.

Galeria

Najnowsze od

Brzozowiana.pl. All rights reserved.