Logo
Wydrukuj tę stronę

Świąteczny kiermasz zespołu GEST

Świąteczny kiermasz zespołu GEST fot. M. Grządziel

   Dzięki uprzejmości Państwa Zygarowiczów oraz Pani Radosławy Borek dzieci z Formacji Tańca Estradowego GEST z Grabownicy Starzeńskiej miały możliwość sprzedaży ozdób świątecznych w markecie ALTA.

   Nasz kiermasz odbył się w sobotnie popołudnie 14 grudnia. Dzieci przygotowały pięknie wykonane choinki, bombki, stroiki i aniołki. W szkole całą „akcją” przygotowania ozdób kierowała Pani Magdalena Stachura. Zaangażowanie dzieci i ich rodziców przerosło moje oczekiwania. Po raz kolejny okazało się, że mogę liczyć na ich pomoc. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na kostiumy taneczne do naszych nowych układów. Obecnie w zespole jest 54 osoby więc potrzeby są ogromne.

   Dziękuję raz jeszcze wszystkim, którzy się zaangażowali i poświęcili swój czas na wykonanie ozdób. Sprzedaż prowadziły przedstawicielki zespołu: Gabriela Tympalska, Magdalena Marszał, Julia Wal i Emilia Knurek.

   Formacja GEST życzy Wszystkim aby zbliżające się Święta Bożego Narodzenia spędzone w gronie najbliższych, przyniosły wiele radości, ciepła i optymizmu.

Marek Grządziel

Ostatnio zmienianysobota, 31 maj 2014 10:48

Galeria

Artykuły powiązane

Najnowsze od

Brzozowiana.pl. All rights reserved.