Logo
Wydrukuj tę stronę

III Koncert Kolęd i Pastorałek Środowiskowych Domów Samopomocy Podkarpacia.

fot. brzozowiana fot. brzozowiana

    30 stycznia w Brzozowie, pod patronatem burmistrza miasta Józefa Rzepki,  odbył się III Przegląd Kolęd i Pastorałek Środowiskowych Domów Samopomocy z Podkarpacia. Mieliśmy okazję gościć 12 ośrodków samopomocowych. Z regionu brzozowskiego: gospodarz i organizator Środowiskowy Dom Samopomocy im. Jana Pawła II oraz ośrodki z Bliznego, Izdebek i Starej Wsi; spoza regionu – ośrodki z Baranowa Sandomierskiego Cergowej, Jarosławia, Kolbuszowej, Leska,  Potoku,  Sieniawy, Ustrzyk Dolnych oraz Wolicy,

     W imieniu organizatorów zabrała głos Barbara Stolarz kierownik ŚDS przywitała wszystkich uczestników - życzyła im przełamania tremy i wspaniałych sukcesów. Przywitała także władze miasta w osobach burmistrza Brzozowa Józefa Rzepki, zastępcy burmistrza Marii Rymarz, przewodniczącego Rady Miejskiej Stanisława Pilszaka, sekretarza Gminy Beaty Bodzioch-Kaznowskiej, Bogdana Błaża z MOPS , Sebastiana Michalskiego dyrektora BDK i Wacława Bieńczaka z Fundacji Pomocy Dzieciom… Imprezę poprowadziła, jak corocznie, Urszula Woroniec z BDK.

    Uczestnicy przeglądu wykonywali  polskie kolędy i pastorałki, natomiast goszczący po raz pierwszy ośrodek z Baranowa Sandomierskiego, przedstawił Jasełka.

     Nagrody i wyróżnienia wręczał burmistrz Brzozowa Józef Rzepka i Barbara Solarz. Dziękując za udział, burmistrz powiedział min. cieszę się, że przyjęliście kolejny raz nasze zaproszenie. Był to przegląd i nie było wygranych ani przegranych, ale zabawa na chwałę nowo narodzonemu dzieciątku; myślę, że tak należy to traktować…z Nowym Rokiem życzę Wam wszystkim wszystkiego co najlepsze; radości, spokoju, spełnienia waszych zamierzeń i planów…  (inf. wł.)

Galeria

Najnowsze od

Brzozowiana.pl. All rights reserved.