Logo
Wydrukuj tę stronę

Grabownica Starzeńska. Spowodowała kolizję - będąc pod wpływem alkoholu

fot. arch. KPP Brzozów fot. arch. KPP Brzozów

    W Grabownicy Starzeńskiej nieprawidłowo wykonany manewr wyprzedzania przez kierującą volkswagenem skutkował kolizją z oplem insignią. Ponadto jak ustalili policjanci sprawczyni kolizji była pijana. Alkomat wskazał ponad 0,5 alkoholu w jej organizmie. Na szczęście w zderzeniu pojazdów nikt nie ucierpiał.

     W niedzielę (18.05), około godz. 10.00 w Grabownicy Starzeńskiej, na drodze prowadzącej z Brzozowa do Sanoka doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia. Policjanci wykonujący czynności na miejscu ustalili, że 36-letnia kobieta kierująca volkswagenem jadąc w kierunku Sanoka, nie upewniła się czy bezpiecznie może wyprzedzić volkswagena passata i doprowadziła do zderzenia z oplem insignią, który ją wyprzedzał. W efekcie tego zderzenia odbydwa pojazdy znalazły się poza drogą.

     Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość kierowców. Kierujący oplem był trzeźwy. Natomiast kierująca volkswagenem była pijana. Alkomat wskazał u niej ponad 0,5 promila alkoholu w organizmie. Obydwoje przewozili pasażerów. Na szczęście w wyniku tego zdarzenia nikt nie ucierpiał.

     Nieodpowiedzialna kierująca już straciła swoje prawo jazdy. Teraz 36-letnia mieszkanka Grabownicy Starzeńskiej stanie przed sądem i odpowie za swoje zachowanie karnie. (KPP Brzozów)

Ostatnio zmienianywtorek, 20 maj 2014 12:18

Galeria

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.