Logo
Wydrukuj tę stronę

Sportowo w Zespole Szkół w Turzym Polu

fot. M.Grządziel fot. M.Grządziel

We wtorek 3 lutego w Zespole Szkół w Turzym Polu odbył się tradycyjny turniej tenisa stołowego im. prof. Waleriana Pańki. Zawody rozegrane były w trzech kategoriach wiekowych. Oto wyniki:

Klasy I-IV

dziewczynki

1.Weronika Żak; 2.Wiktoria Żak; 3.Julia Komska

chłopcy

1.Jakub Wojtoń; 2.Jakub Mazur; 3.Marcel Pelc

Klasy V-VI

dziewczynki

1.Gabriela Rygiel; 2.Urszula Wojtowicz; 3.Oliwia Mendyka

chłopcy

1.Łukasz Komski; 2.Mateusz Fiedeń; 2.Bartłomiej Kędra

Gimnazjum

dziewczynki

1.Jolanta Wojtoń; 2.Julia Ryń; 3.Aleksandra Kędra

chłopcy

1.Bartłomiej Sieńczak; 2.Patryk Pawlikowski; 3.Konrad Wojtowicz

Nagrodę dla najmłodszych zawodników odebrali-Marcel Pelc i Julia Komska. Dziękuję Pani Agacie Berezie za pomoc w opiece nad dziećmi podczas zawodów.

    Uczniowie naszej szkoły w ostatnim okresie odnotowali serie kolejnych sukcesów. W Gminnej Gimnazjadzie Tenisa stołowego w Górkach–Jolanta Wojtoń, Emilia Lasek, Klaudia Puszkar drużynowo zdobyła 3 miejsce. Drużyna chłopców w składzie: Krzysztof Giermański, Bartłomiej Sieńczak, Patryk Pawlikowski i Paweł Wojtoń  1  miejsce. Podczas powiatowej Gimnazjady w Bliznem nasza drużyna chłopców okazała się znowu najlepsza i zdobyła   1  miejsce i  awans na zawody rejonowe.

Ich młodsi koledzy w rozegranych w Starej Wsi Igrzyskach Młodzieży Szkolnej również nie zawiedli! Drużyna dziewcząt w składzie Urszula Wojtowicz, Gabriela Rygiel, Emilia Pawlikowska i Barbara Nastał zdobyła miejsce 2, natomiast drużyna chłopców – Łukasz Komski, Mateusz Fiedeń, Korneliusz Górski pewnie wywalczyła miejsce 1.Obie nasze drużyny awansowały do zawodów powiatowych.

Również w pływaniu uczeń klasy I Gimnazjum -  Miłosz Wojtowicz stał dwa razy na podium. W Mikołajkowych  Zawodach Pływackich  –  3 m /100 m styl zmienny/, podczas powiatowej Gimnazjaday w pływaniu  zdobył 2m /styl motylkowy/ .

Dziękuję Pani dyrektor Bożenie Anyszewskiej i Radzie Rodziców za wspieranie działań sportowych na terenie naszej szkoły.

Marek Grządziel

Ostatnio zmienianypiątek, 06 luty 2015 10:53

Galeria

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.