Logo
Wydrukuj tę stronę

GEST z Akademią Przyszłości w Sanoku

fot. M.Grządziel fot. M.Grządziel

We wtorek, 16 czerwca w Państwowej Szkole Muzycznej im. Wandy Kossakowej w Sanoku, odbył się uroczysty  koncert „Sanocka Gala Sukcesów”, na zakończenie roku szkolnego Akademii Przyszłości.

Również GEST znalazł się wśród wykonawców. Zaprezentowaliśmy jeden z naszych układów pt. „Selekcja”. Dla wolontariuszy i ich podopiecznych były to chwile na podziękowania i podsumowanie podejmowanych działań.. Akademia uczy wygrywania w życiu i szkole. Jest to unikatowy projekt, w którym konkretny wolontariusz otacza opieką jedno konkretne dziecko i jest za nie odpowiedzialny.

Ambasadorką Akademii Przyszłości jest tancerka i aktorka Agnieszka Kaczorowska, znana z roli Bożeny w serialu „Klan”. Akademię w Sanoku wspiera raper Bartek Skubisz "Eskaubei", który na co dzień, nie tylko zajmuje się muzyką, ale i jest dziennikarzem. W wyjeździe brali udział:Karolina Niemiec, Patrycja Dżoń, Magdalena Marszał, Emilia Knurek, Julia Wal, Julia Ginalska, Aleksandra Borkowska, Martyna Korfanty, Zuzanna Stachura, Martyna Krok i Dominika Krok.

Jestem dumny, że wolontariuszkami są również byłe tancerki z GEST-u – Paula Adam i Sylwia Bogacka. Potrafią dawać innym swoje zaangażowanie, życzliwość, swój prywatny czas a co najważniejsze wpierać i motywować  swoich małych podopiecznych.

Marek Grządziel

Ostatnio zmienianysobota, 05 wrzesień 2015 19:35

Galeria

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.