Logo
Wydrukuj tę stronę

Gimnazjaliści z Brzozowa gościli w szkole językowej

fot. arch. Gimnazjum w Brzozowie fot. arch. Gimnazjum w Brzozowie

    W ramach prowadzonej innowacji oraz promocji nauki języka angielskiego uczniowie klasy 1a i 2a odwiedzili jedną z rzeszowskich szkół językowych PROMAR. Jest to również siedziba brytyjskiej instytucji British Council,  która zajmuje się prowadzeniem kursów j. angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania, a także przeprowadzaniem egzaminów Cambridge English for Speakers of Other Languages. Testy przygotowywane przez University of Cambridge i przeprowadzane przez oddziały British Council są jednymi z najpopularniejszych ogólnych egzaminów z j. angielskiego.

Podczas wizyty nasi uczniowie uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez wykwalifikowanego pracownika i egzaminatora British Council. Przede wszystkim, zdobyli dokładną wiedzę na temat egzaminów Cambridge, które respektowane są w wielu krajach, a także sprawdzili swoje umiejętności językowe w trakcie zajęć praktycznych z języka angielskiego. Ponadto, obejrzeli filmik w języku angielskim dlaczego warto uczyć się tego języka.

W trakcie zajęć gimnazjaliści byli wielokrotnie zachęcani do intensywnej nauki języka angielskiego, przede wszystkim w swojej miejscowej szkole.

Po zakończeniu spotkania, uczniowie mieli możliwość obejrzenia budynku szkoły i niezwykle zmotywowani do pogłębiania swojej wiedzy językowej wrócili do domu, aby nazajutrz przygotować się do testu z języka angielskiego :P.

Pragniemy wyrazić wielkie podziękowania naszej Pani Dyrektor Marcie Śnieżek za umożliwienie wyjazdu oraz zapewnienie autokaru.

        N.Wolanin

Galeria zdjęć: https://gim1brzozow.edupage.org/album/?#gallery/80

Ostatnio zmienianyśroda, 20 kwiecień 2016 23:12

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.