Logo
Wydrukuj tę stronę

Panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Humnisk gościły w Brukseli

fot. arch KGW Humniska fot. arch KGW Humniska

Dzięki uprzejmości i zaproszeniu Pani poseł Elżbiety Łukacijewskiej oraz Pana Sławomira Miklicza radnego sejmiku podkarpackiego, Koło Gospodyń Wiejskich z Humnisk miało przyjemność uczestniczyć w niecodziennej wycieczce do Brukseli w dniach 24-28 września.

Bardzo zróżnicowany oraz bogaty program pozostawił wśród wycieczkowiczów niesamowite wspomnienia. W programie wycieczki zadbano i o ciało i o ducha uczestników, było coś dla podniebienia i coś dla oka. Wspaniałe posiłki w restauracjach, piękne zabytki Brugii i Brukseli, czekolada i piwo, które są belgijskimi specjałami. Kulminacyjnym punktem było oczywiście spotkanie z Panią poseł Łukacijewską, najpierw na kolacji, a później w euro parlamencie, gdzie rozmawiała z uczestnikami wycieczki na wiele tematów nurtujących mieszkańców Podkarpacia.

Wspaniała organizacja przyczyniła się do równie wspaniałej atmosfery. Ogromny wkład pracy Asystentów Pani poseł sprawił, że ten wyjazd na długo zapadnie w pamięci nas wszystkich .

Koło Gospodyń Wiejskich z Humnisk jeszcze raz bardzo dziękuje Pani Elżbiecie Łukacijewskiej oraz Panu Sławomirowi Mikliczowi za możliwość udziału w wyjeździe.

Agnieszka  Kędra

Ostatnio zmienianysobota, 08 październik 2016 11:57

Galeria

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.