Logo
Wydrukuj tę stronę

Walentynkowe wybory Miss i Mistera Gimnazjum w Grabownicy Starzeńskiej

Walentynkowe wybory Miss i Mistera Gimnazjum w Grabownicy Starzeńskiej

Tegoroczne walentynki w Zespole Szkół w Grabownicy Starzeńskiej przebiegły w nietypowy sposób.  Tego dnia Samorząd Uczniowski pod czujnym okiem opiekunów – pani Moniki Kosteckiej – Wójcik i pana  Dariusza Barańskiego po raz drugi zorganizował wybory Miss i Mistera Gimnazjum. O tytuł najpiękniejszej i najpiękniejszego walczyło łącznie 6 dziewcząt i 5 chłopców – reprezentujących 6 klas Gimnazjum, a byli to: Karolina Pach i Mateusz Marusia z klasy 1a, Urszula Stefaniak i Maksymilian Gil z klasy 1b, Karolina Cyptor i Jakub Baran z  klasy 2a, Gabriela Sobaś i Dominik Dudek z klasy 2b, Anna Kraczkowska i Kamil Ryba z klasy 3a, Patrycja Dżoń z klasy 3b.

      Uczniowie ci po długich i żmudnych przygotowaniach stanęli w szranki na oczach całego Zespołu Szkół w Grabownicy Starzeńskiej. Wszystkie kandydatki i kandydaci zostali poddani następującym próbom: prezentacja wizualna, „kilka słów o sobie”, choreografia taneczna (dziewczęta), pokaz sportowy (chłopcy), test inteligencji. Oprócz tego przedstawiciele obu płci w walce o tytuł  mieli przygotować po dwie stylizację. Dziewczęta poprosiliśmy o przygotowanie stylizacji, pt.: „Spacer w chmurach” i „Kolacja z księciem”, natomiast chłopców o stroje tematyczne, pt.: „Rambo – prawdziwy wojownik” i „Wieczór dżentelmenów”.  Musimy przyznać, że wszystkie kandydatki i kandydaci sprostali  zadaniom, a efekty ich starań oceniało specjalnie powołane w tym celu jury w składzie: Przewodniczący: dyrektor Zespołu Szkół w Grabownicy Starzeńskiej  – Pan Mariusz Hałasik. Pozostali członkowie: Reprezentacja Grona Pedagogicznego:     Pani Celina Lorenc – nauczycielka matematyki i Pan Bartłomiej Zajdel – nauczyciel języka angielskiego. Reprezentacja Braci Uczniowskiej: Klaudia Filip – uczennica klasy 3b i Michał Oleniacz – uczeń klasy 2b.

Jury przyznało po trzy tytuły w obu kategoriach (Miss Gimnazjum, I Wicemiss, II Wicemiss, Mister Gimnazjum, I Wicemister i II Wicemister). Trzeba przyznać, że jurorzy mieli trudny orzech do zgryzienia, gdyż wszyscy uczestnicy konkursu solidnie przygotowali się do każdej konkurencji.  Ostatecznie w kategorii dziewcząt laureatkami okazały się:

Patrycja Dżoń – Miss Gimnazjum w Grabownicy Starzeńskiej

Gabriela Sobaś – I Wicemiss

Karolina Cyptor – II Wicemiss

Natomiast w kategorii chłopców:

Kamil Ryba – Mister Gimnazjum

Maksymilian Gil – I Wicemister

Jakub Baran – II Wicemister

Oprócz oficjalnych tytułów na swoich faworytów mogli głosować również wszyscy uczniowie Gimnazjum w Grabownicy Starzeńskiej, przyznając im tym samym tytuł Miss i Mistera Publiczności.  W tej kategorii zwyciężyli:

Patrycja Dżoń – Miss Publiczności

i Maksymilian Gil – Mister Publiczności

Dekoracji i wręczenia nagród wszystkim zwycięzcom dokonał dyrektor Zespołu Szkół w Grabownicy Starzeńskiej – Pan Mariusz Hałasik.

Gratulujemy!

Monika Kostecka-Wójcik

Fot: Dariusz Barański

Ostatnio zmienianysobota, 18 luty 2017 19:40

Galeria

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.