Logo
Wydrukuj tę stronę

II Podkarpacki konkurs kartonowych i plastikowych modeli redukcyjnych – Przysietnica 2017. Dzień pierwszy

fot. brzozowiana fot. brzozowiana

      W tym roku nie tylko grzyby obrodziły. Do Zespołu Szkół nr 1 w Przysietnicy 23 września zjechała się naprawdę liczna grupa modelarzy z całego Podkarpacia a także z Małopolski i Lubelszczyzny aby po raz drugi zaprezentować tam swoje modelarskie wytwory. Do godziny 14.00 wystawiono kilkaset modeli, a o 17.00 już ponad 400 mówił Marcin Chudzikiewicz, główny organizator imprezy. W czasie powstającej wystawy odbyły się ciekawe warsztaty modelarskie, poprowadzone przez Marka Siadkowskiego. Jury konkursowe obradowało nad wytypowaniem zwycięzców do późnych godzin nocnych, aby wybrać tych najlepszych z najlepszych.

Dziś czeka nas podsumowanie imprezy: wystawę można oglądać już od 9.00. O 13.00 odbędzie się prelekcja pana Krzysztofa Cwynara - pilota i budowniczego samolotów z Bliznego, a potem około 14.00 ogłoszenie wyników we wszystkich kategoriach.  

Obecnie zapraszamy do oglądania foto-galerii z przebiegu tworzenia wystawy konkursowej. Zdjęcia i film nie oddają jednak w pełni kunsztu, pracy modelarzy. Przyjedźcie, zobaczcie to sami naocznie...(inf.wł.)

Ostatnio zmienianyniedziela, 24 wrzesień 2017 12:05

Media

Galeria

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.