Logo
Wydrukuj tę stronę

Uczennice z Grabownicy Starzeńskiej z wyróżnieniem w konkursie „Lubelli

Uczniowie drugich klas gimnazjalnych ze Szkoły Podstawowej w Grabownicy Starzeńskiej wzięli udział w ogólnopolskim programie edukacyjnym „Lubella inspiruje i edukuje”. Miał on na celuedukację młodzieży na temat roli produktów zbożowych w codziennej diecie oraz uświadomienie uczniom, jak ważną rolę odgrywają one w odżywianiu. W ramach programu odbył się także konkurs, w którym do zdobycia były atrakcyjne nagrody. Zadanie konkursowe polegało na przesłaniu dwóch zdjęć związanych z projektem: jedno przedstawiające uczniów podczas gotowania, drugie obrazujące potrawę przygotowaną z produktów zbożowych . Z kilkuset zgłoszeń konkursowych wyłonione zostały 3 nagrody główne i 10 wyróżnień.

Jedno z wyróżnień zdobyły uczennice z klasy IIa: Małgorzata Choma, Aleksandra Latoś, Karolina Pach, Karolina Podulka, Aleksandra Zajdel. Dziewczęta przygotowały danie: „Makaron z roszponką, serem i winogronami”

Oto ich zwycięskie zdjęcia:

(zdjęcie 1 i 2)

Ponadto w konkursie, z równie dużym zaangażowaniem wzięły udział uczennice klasy IIb. Pierwsza grupa przygotowała pięknie ozdobione muffinki z owocami

(zdjęcie 3 i 4)

Druga grupa przygotowała makaron z kurczakiem i sosem pomidorowym

(zdjęcie 5 i 6)

Wszystkie prace były niezwykle inspirujące. Gratulujemy!

(zdjęcie 7 i 8)

Nagrody w postaci zestawów produktów zbożowych marki Lubella i książek z przepisami, uroczyście wręczono na apelu szkolnym.

Koordynatorem programu była pani Agnieszka Leśniak.

Agnieszka Leśniak

Fot. Klaudia Frant - Podulka

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.