Logo
Wydrukuj tę stronę

"XIX Mini Olimpiada Przedszkolaków" w Brzozowie

fot. brzozowiana fot. brzozowiana

XIX Mini Olimpiada Sportowa Przedszkolaków odbyła się 5 czerwca na stadionie MOSiR w Brzozowie. Wzięło w niej udział 13 przedszkoli: Przedszkola Samorządowe Nr 1 i 2 w Brzozowie, Grabownicy Starzeńskiej, Nr 1 i 2 w Humniskach, Starej Wsi i Przysietnicy oraz oddziały przedszkolne szkół podstawowych w: Turzym Polu, Grabownicy Starzeńskiej, Nr 1 w Humniskach, Nr 2 w Przysietnicy i Zmiennicy. Łącznie uczestniczyło 350 przedszkolaków i opiekunów. Organizatorem przedsięwzięcia jak co roku był burmistrz Brzozowa i MOSiR. Współfinansowanie impreza zyskała w Lokalnej Grupie Działania „Ziemia Brzozowska”.

Młodzi olimpijczycy rywalizowali w biegu na 30 m, rzucie piłeczką do mini kosza, toczeniu dużych piłek pilates slalomem między pachołkami, pokonaniu toru przeszkód i biegu w workach. Była także konkurencja dla opiekunów, bieg na 30 m ale ostatni/ostatni na mecie osoba miała do wypicia sok z cytryny.

Konkurencjom towarzyszyły atrakcje z placu zabaw: dmuchne zjeżdżalnie, malowanie twarzy, trampoliny, było ciasto i lody od burmistrza. Wszyscy uczestnicy otrzymali okolicznościowe medale i dyplomy a drużyny także okazałe pamiątkowe puchary. (inf. wł.)

Ostatnio zmienianywtorek, 05 czerwiec 2018 21:36

Galeria

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.