Logo
Wydrukuj tę stronę

III Podkarpacki Konkurs Kartonowych i Plastikowych Modeli. Przysietnica 2018. Oceny i nagrody

III Podkarpacki Konkurs Kartonowych i Plastikowych Modeli. Przysietnica 2018 III Podkarpacki Konkurs Kartonowych i Plastikowych Modeli. Przysietnica 2018

              Za nami już trzeci konkurs modelarski. W niedzielne popołudnie nagrodzono małych i dużych modelarzy. Dyplomy, puchary i symboliczne nagrody, w imieniu organizatorów wręczali: Zastępca Burmistrza Brzozowa Stanisław Pilszak i Marcin Chudzkiewicz - kierujący pracownią modelarską. Wobec wielości klas konkursowych w jakich oceniano modelarzy, za organizatorami - zamieszczamy to w formie tabeli, gdzie każdy z nagrodzonych i wyróżnionych odnajdzie się.

Przypomnijmy, że organizatorami tego przedsięwzięcia byli Burmistrz Brzozowa, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 i dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 – w Przysietnicy a bezpośrednio stroną organizacyjną zajmował się Marcin Chudzikiewicz, oraz Marek Siadkowski i Tomasz Żaczek. Organizatorzy dziękują za przychylność i wiele sympatii okazywanej przez sponsorów – producentów i dystrybutorów modeli do sklejania. Do zobaczenia za rok. (inf.wł.)

Modelarnia znajdująca się w Szkole Podstawowej nr 1 w Przysietnicy zaprasza wszystkich chętnych na zajęcia modelarskie w piątki od godziny 15:45. Modelarstwo to hobby, które nie ma granic wiekowych, co widać choćby w galerii konkursowej. Na dwugodzinnych spotkaniach z modelarzem pasjonatem, panem Marcinem Chudzikiewiczem, uczestnicząca młodzież będzie mogła przyjemnie i pożytecznie spędzić czas wolny, wykonując różne modele: statków, samolotów, pojazdów wojskowych, czy różnych obiektów z bliższej i odleglejszej historii. (Redakcja Portalu)

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 24 wrzesień 2018 18:56

Galeria

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.