Logo
Wydrukuj tę stronę

Dzień Edukacji Narodowej w Brzozowie

fot. ET fot. ET

Przypadający 14 października Dzień Edukacji Narodowej  to doskonała okazja, aby podziękować dyrekcji i gronu pedagogicznemu za ich trud wychowania oraz kształcenia dzieci i młodzieży szkolnej. Z tej okazji 12 bm. burmistrz Brzozowa Józef Rzepka uhonorował swoją nagrodą wyróżniających się w roku szkolnym 2017/2018 pracowników oświaty. Nauczyciele oraz pracownicy administracji oraz obsługi szkół i przedszkoli pretendujący do nagród wskazywani zostali przez dyrektorów placówek oświatowych. W tym roku nagrodzonych zostało 31 pedagogów oraz 26 pracowników obsługi i administracji.

Wśród nauczycieli nagrody z rąk burmistrza odebrali: Beata Mielcarek, Ewa Chrobak, Justyna Giermańska i Paweł Froń (SP w Starej Wsi); Celina Wolanin (PS w Starej Wsi); Beata Jatczyszyn, Marta Pietrycka, Anna Hałasik i Barbara Ruchlewicz (SP w Grabownicy Starzeńskiej); Katarzyna Szteliga (PS Nr 2 w Humniskach); Lucyna Ścibor (SP Nr 1 w Humniskach); Jolanta Gliściak, Barbara Słowik, Magdalena Dąbrowska-Rzepka, Daniel Boroń i ks. Marek Duda (SP Nr 2 w Przysietnicy); Anna Szajnowska-Jajko (PS Nr 1 w Brzozowie); Jadwiga Krokis (PS Nr 2 w Brzozowie); Anna Dudek (SP w Górkach); Elżbieta Sadowska (PS Nr 1 w Humniskach); Danuta Śnieżek i ks. Tomasz Szajna (SP Nr 2 w Humniskach); Elżbieta Pierożak (PS w Grabownicy Starzeńskiej); Zofia Dąbrowska, Marta Śnieżek, Wioletta Wyskiel, Małgorzata Zajdel i Małgorzata Zubik (SP Nr 1 w Brzozowie); Halina Pantoł (ZS Nr 1 w Przysietnicy); Małgorzata Wojtuń (SP w Zmiennicy) oraz Maria Pelc (SP w Turzym Polu). W gronie wyróżnionych pracowników obsługi i administracji oraz pomocy nauczyciela znaleźli się: Krystyna Długosz, Anna Pietrasz i Zofia Błaż (SP w Starej Wsi); Grażyna Sawicka i Bożena Kij (SP Nr 2 w Humniskach); Beata Dydek, Zuzanna Wolańska-Dereń i Krystyna Drożdżal (PS w Starej Wsi); Stanisław Leń (PS Nr 2 w Humniskach); Ewa Szczypek (SP Nr 1 w Humniskach); Lucyna Czuba, Bogusława Szczepek i Kazimierz Obłój (SP Nr w Przysietnicy); Agnieszka Krowiak i Wiesława Winiarska (PS Nr 1 w Humniskach); Zofia Wal i Lucyna Koryto (PS w Grabownicy Starzeńskiej); Adrianna Kułak, Bożena Łobodzińska i Janina Kruczek (PS Nr 2 w Brzozowie); Marzena Wolanin, Justyna Grochowska, Grzegorz Florek, Janusz Szczepek i Bogusław Woźniak (SP Nr 1 w Brzozowie) oraz Katarzyna Nastał (SP w Turzym Polu). Nagrody otrzymali też dyrektorzy szkół i przedszkoli.

Podczas spotkania w sali narad Urzędu Miejskiego, burmistrz podziękował dyrektorom, nauczycielom i pracownikom za codzienny trud, wrażliwość na potrzeby najmłodszych obywateli gminy oraz za poświęcenie i zaangażowanie w pracy z  dziećmi i młodzieżą. Jednocześnie życzył osiągania jak najlepszych wyników oraz zadowolenia z pracy, by zawsze znalazła ona uznanie zarówno u samych uczniów jak i rodziców. W imieniu nagrodzonych głos zabrał Tomasz Żak - dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 1 w Brzozowie, dziękując burmistrzowi za pomoc, wsparcie i sprawne zarządzanie jednostkami oświatowymi w gminie Brzozów. (ET)

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 15 październik 2018 18:57

Galeria

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.