Logo
Wydrukuj tę stronę

Brzozów. I Piłkarski Memoriał im. Ryszarda Samca

fot. brzozowiana fot. brzozowiana

     Ryszard Samiec (zmarły w minionym roku) był miłośnikiem sportu, szczególnie piłki nożnej. Bywał niemalże na wszystkich meczach piłkarskich  na stadionie w Brzozowie czy Przysietnicy oraz innych o czym następnie pisał i ilustrował obszernymi galeriami zdjęć, na prowadzonym przez siebie portalu „RY-SA.pl. wiadomości z Brzozowa i okolic”. Stąd też za cenną należy uznać inicjatywę działaczy brzozowskiego MOSiR-u aby uczcić jego pamięć piłkarskim memoriałem.

9 lutego w Brzozowie w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej odbył się „I Piłkarski Memoriał im. Ryszarda  Samca”, dla młodych piłkarzy w wieku do 16 lat. W zawodach wzięło udział 5 drużyn: Ekoball Sanok,  Przełęcz Dukla, Polonia Przemyśl, Nafta Jedlicze i gospodarze Brzozovia Brzozów. Mecze rozgrywano systemem każdy z każdym, z czasem gry dwa razy po 15minut. Wyniki: Brzozovia – Przełęcz 1:1,  Ekoball – Nafta 4:0, Polonia – Brzozovia 5:3, Przełęcz -Ekoball 0:4, Nafta – Polonia 2:7, Brzozovia - Ekoball 0:3, Polonia – Przełęcz 5:2, Brzozovia – Nafta 4:1, Ekoball – Polonia 0:1,  Nafta – Przełęcz 2:1.

I miejsce – Polonia Przemyśl,

II miejsce – Ekoball Sanok,

III miejsce – Brzozovia Brzozów,

IV miejsce -   Nafta Jedlicze,

V miejsce – Przełęcz Dukla.

     W imprezie udział wziął Wicestarosta Brzozowski, jednocześnie Wiceprezes Podkarpackiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej - Jacek Adamski, Prezes Powiatowego Zrzeszenia LZS w Brzozowie Leszek Gierlach, dyrektor MOSiR – Bogdan Dytko oraz grono przyjaciół i znajomych Ryśka, w tym Ci z którymi w przeszłości współpracował: Stanisław „Dziunek” Cyparski i Jacek Pempuś. Nie mogło tam zabraknąć także i naszego portalu, wszak znaliśmy się wszyscy miejscowi-lokalni „portalowcy”. (inf. wł.)

Ostatnio zmienianysobota, 09 luty 2019 19:01

Galeria

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.