Logo
Wydrukuj tę stronę

"Uśmiechnij się mamo". Koncert w Brzozowie

fot. brzozowiana fot. brzozowiana

      30 maja Ognisko Muzyczne Brzozowskiego Domu Kultury zorganizowało koncert z okazji Dnia Matki, zatytuowany „Uśmiechnij się mamo”. Wykonawcami byli uczniowie ogniska, kształcący tu swe umiejętności wokalne i gry na instrumentach muzycznych. Koncert przeznaczony dla mam, zgromadził w wyniku całe rodziny  młodych artystów.

Każdy występ był dedykowany konkretnej mamie, wymienianej z imienia i nazwiska a poprzedzały go życzenia od syna lub córki, przekazywane przez prowadzącą – panią Agnieszkę Wójcik. Występowały wszystkie dzieci i młodzież Ogniska Muzycznego, ci którzy uczą się dopiero od kilku miesięcy i  ci z kilkuletnim doświadczeniem. Każda mama, po występie od swego małego artysty otrzymywała różę.

Poza występami wokalnymi były mini koncerty gry na: fortepianie, gitarze, gitarze basowej, flecie, skrzypcach, trąbce, perkusji i akordeonie bowiem takie szerokie spektrum umuzykalnienia oferuje ognisko. Wszystko to odbywało się pod czujnym okiem nauczycieli wokalu – Aleksandry Telesz i Marty Krowiak oraz instrumentalistów: Rafała Kuźnara, Krzysztofa Łobodzińskiego, Macieja Tymkiewicza, Renaty Drozdowskiej, Joanny Cynkar-Winnickiej i Grzegorza Makiela. Inicjatorem i pomysłodawcą tych koncertów jest Zygmunt Podulka. (inf.wł.)

Ostatnio zmienianypiątek, 31 maj 2019 13:50

Galeria

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.