Logo
Wydrukuj tę stronę

W brzozowskim Muzeum Regionalnym wybrano najładniejsze „Kartki do Świętego Mikołaja”.

fot. Muzeum Reg. Brzozów fot. Muzeum Reg. Brzozów

     W Muzeum Regionalnym im. Adama Fastnachta w Brzozowie ceniono i wyróżniono prace nadesłane na konkurs plastyczny „Kartka do Świętego Mikołaja”. Wybór zwycięzcy był jak zwykle trudny, bowiem wszystkie prace wykonano z takim samym dużym zaangażowaniem Tym razem mieliśmy do oceny  38 kartek wykonanych różnymi technikami. Ostatecznie wybraliśmy 7 szczególnych, w tym jedną wyróżniającą się. Postanowiliśmy nagrodzić specjalnie jednego uczestnika, który, co prawda nie  mógł brać udziału w konkursie ze względu na ramy wiekowe, ale wykazał się olbrzymia inwencją i pomysłowością. – mówi Renata Suwała, która przewodniczyła konkursowemu jury.

Wyróżnienie: Aleksander Nieckarz. Najwyżej oceniono:

– w kategorii klas 1-4:

  1. Rafał Kwiatkowski
  2. Fabian Zawodnik
  3. Aisha Kumar

– w kategorii klas 5-8:

  1. Marlena Jajko
  2. Daniel Jajko
  3. Wiktoria Pietryka

 Kochani chcieliśmy Wam podziękować za tak szczere podejście do tematu, widać, że macie ogromne serduszka i każde z Was jest wyjątkowo utalentowane. Jedyne czego żałujemy to to, że nie mogliśmy nagrodzić wszystkich. Ze zwycięzcami skontaktujemy się  w celu odebrania nagrody. Czekajcie na telefon od nas dodaje p. Renata.

My już wiemy - jakie nagrody otrzymają wyróżnione prace. Zapewniamy, iż są ciekawe i warto było brać udział w tym konkursie. Warto uczestniczyć także w kolejnych muzealnych konkursach; bowiem kształci i rozwija nie tylko samo przygotowanie pracy ale także nagrody, posiadające elementy kształcące i wychowawcze. (inf. wł.)

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 07 grudzień 2020 18:48

Galeria

Artykuły powiązane

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.