Logo
Wydrukuj tę stronę

Posumowanie Ligi Orlika - 2002 edycja jesienna.

fot. P.Szałajko fot. P.Szałajko

 

       Chłopcy ze Szkółki Piłkarskiej MOSiR Brzozów wzięli udział w rozgrywkach Ligi Orlika. W lidze wzięło udział osiem drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. Każda z drużyn była organizatorem jednego z czterech turniejów. Po skończonej rywalizacji w grupie, lider i wice lider awansowali do turnieju finałowego, a miejsce 3 i 4 do turnieju pocieszenia. Nasi chłopcy wywalczyli drugie miejsce i awansowali do turnieju finałowego w Ropczycach.

 

Tabela po rundzie grupowej

 

LP.

DRUŻYNA

PUNKTY

1.

Ziomki Rzeszów

25

2.

MOSiR Brzozów

24

3.

Strug Tyczyn

22

4.

Junak Słocina

0

 

Finał ze względu na złe warunki pogodowe musiał odbyć się na hali. Chłopcy rozpoczynając turniej w Ropczycach wiedzieli jak trudne ich czeka zadanie, każdy mecz będzie trudny z wymagającym przeciwnikiem. Niestety finały rządzą się swoimi prawami i mimo ładnej gry i wielu sytuacji do strzelenia goli nie udało nam się wygrać żadnego meczu. Choć polały się łzy to cieszymy się, że mogliśmy rywalizować z utytułowanymi szkółkami z Podkarpacia. Na wiosnę w podobnym składzie weźmiemy udział w lidze orlika, a w okresie zimowym będziemy brać udział w turniejach halowych.

 

     Skład drużyny w turnieju finałowym: Hędrzak Bartosz, Lasek Bartłomiej, Komski Łukasz, Komski Michał, Zdziarski Michał, Knap Paweł, Paszkaniak Eryk , Boroń Jakub, Piwowar Arkadiusz, , Zdziarski Norbert, Pilszak Dawid

 

   Ponad to osoby, które reprezentowały drużynę w turniejach grupowych: Lepucki Michał, Bieńczak Piotr, Kędra Konrad, Szuba Rafał, Bednarczyk Paweł, Dydek Piotr, Krzyżanowski Jakub, Żyłka Kamil, Zacharski Miłosz, Jurkiewicz Kacper, Orłowski Adrian,

 

   Szkółka piłkarska brała udział również w innych turniejach:

 

-Turniej piłki nożnej rocznika 2002 z okazji obchodów Dni Brzozowa o Puchar Burmistrza - II miejsce (Beniaminek Krosno, Orły Sanok, Grunwald Budziwój)

 

- Turniej w Lesku - II miejsce (Sanowia Lesko, Ekobal Sanok, Cisna , Ustrzyki Dolne)

 

- Turniej Ekoball Sanok 2000r - VI miejsce (Ekoball II 2000,Ekobal I 2001, Ekobal I 2000, Trepcza,        Ekobal II 2001, Brzozów, Bukowsko)               

 

-Turniej Ekobal 2002r - VI miejsce ( pięć drużyn Ekoball, Cisna, Grabówka)

 

- Sparing z Orłami Sanok

 

- Sparing z Hłudnym

 

 

 

Chcielibyśmy serdecznie podziękować naszemu sponsorowi- firmie Polikat, która wspiera nas materialnie i finansowo. Nasz partner pomaga nam realizować nasze cele poprzez zakup dla Szkółki nowego sprzętu piłkarskiego oraz strojów sportowych, a także finansowania niektórych wyjazdów i wpisowych na turnieje.

 

Paweł Szałajko

(fot. w galerii - autor)  

 

Galeria

Najnowsze od

Brzozowiana.pl. All rights reserved.