Logo
Wydrukuj tę stronę

Mikołaj u dzieci w Domu Pomocy Społecznej w Starej Wsi.Inicjatywa Policji i Państwowej Straży Pożarnej w Brzozowie

fot. arch. KPP Brzozów fot. arch. KPP Brzozów

   6 grudnia po południu, św. Mikołaj przyjechał do dzieci przebywających w Domu Pomocy Społecznej w Starej Wsi prowadzonego przez Zgromadzenie Sióstr Służebniczek NMP. Jednak jego środek transportu był nietypowy i niecodzienny. W tym roku przyjechał do dzieci na quadzie. Przywiózł go asp. szt. Kazimierz Barański - Asystent Zespołu Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie.

   Na spotkanie mikołajkowe przybyli również przedstawiciele brzozowskiej Policji i Straży Pożarnej: nadkom. Mariusz Urban – Naczelnik Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego wraz z policjantami oraz st. bryg. Jan Szmyd – Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Brzozowie wraz ze strażakami. Wśród uczestników spotkania z Mikołajem znaleźli się również darczyńcy - przedstawiciele instytucji i firm.

   Wszystkie dzieci biorące udział w spotkaniu otrzymały prezenty z rąk św. Mikołaja. Było to dla nich niezwykłe przeżycie a zarazem wielka radość. W rozdawaniu prezentów pomocą służyły wszystkie osoby biorące udział w spotkaniu mikołajkowym. Największą radością dla wszystkich uczestniczących w imprezie były wyrazy wdzięczności i uśmiechy na twarzach dzieci.

   Podczas spotkania odbył się też specjalny koncert dla dzieci, przygotowany przez agencję artystyczną. Zaśpiewane piosenki związane były z zimą i zbliżającym się okresem Świąt Bożego Narodzenia. Dzieci z Domu Pomocy Społecznej z wdzięczności dla Mikołaja zatańczyły i wyśpiewały mnóstwo piosenek. (tekst i foto -KPP Brzozów)

Galeria

Najnowsze od

Brzozowiana.pl. All rights reserved.