Logo
Wydrukuj tę stronę

„Złote Gody” w gminie Brzozów

„Złote Gody” w gminie Brzozów

      28 września, trzydzieści sześć par z terenu gminy Brzozów świętowało Jubileusz długoletniego pożycia małżeńskiego tzw. „Złote Gody”.

Uroczystość rocznicowa została zapoczątkowana uroczystą Mszą św., której przewodniczył Proboszcz brzozowskiej parafii Ks. Prałat Franciszek Goch, i która była koncelebrowana w intencji owych małżeństw. Następnie solenizanci uczestniczyli w uroczystym wręczeniu medali, które są przyznawane w imieniu Prezydenta RP  i listów gratulacyjnych przez Burmistrza Brzozowa Szymona Stapińskiego. Małżonkowie otrzymali także pamiątkowe dyplomy, legitymacje oraz upominki.

50 – rocznicę ślubu obchodzili Państwo: Stanisław i Stanisława Adamczakowie, Marian i Maria Janina Barańscy, Tadeusz Michał i Kazimiera Stanisława Bogaccy, Henryk i Zofia Barbara Brodziccy, Edward i Józefa Wiesława Buczkowiczowie, Kazimierz i Stanisława Bułdysowie, Kazimierz i Maria Dąbrowscy, Władysław i Stanisława Dąbrowscy, Władysław i Józefa Maria Delimatowie, Janusz Maciej i Natalia Maria Dragułowie, Stanisław Jan i Ludwika Anna Florkowie, Janusz Piotr i Danuta Frydrychowie, Ryszard Władysław i Danuta Genowefa Fuksowie, Jan Szczepan i Stanisława Teresa Gdulowie, Roman Edward i Regina Maria Gurgaczowie, Józef Franciszek i Janina Hadamowie, Stanisław i Lesława Maria Kucabowie, Stanisław i Felicja Mazurowie, Marian Michał i Urszula Janina Miezgielowie, Leszek i Zofia Mrozkowie, Stanisław i Teresa Olejkowie, Tadeusz Aleksander i Kazimiera Agata Orłowscy, Józef i Maria Karolina Orłowscy, Zdzisław i Marta Paczkowscy, Stanisław i Zofia Maria Pelcowie, Ryszard Stanisław i Krystyna Rychliccy, Tadeusz Jan i Maria Sabikowie, Henryk Jan i Anna Krystyna Seńkowie, Winicjusz i Matylda Sieńczakowie, Jerzy i Irena Słowikowie, Edward i Janina Sowowie, Henryk i Elżbieta Stefaniakowie, Bolesław i Urszula Wanda Szpiechowie, Józef i Zofia Ściborowie, Kazimierz i Antonina Zofia Wolańscy, Zygmunt Marek i Helena Wójcikowie (UM Brzozów)

Ostatnio zmienianyśroda, 29 wrzesień 2021 14:55

Galeria

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.