Menu
Dzisiaj jest: 18 Sierpień 2019    |    Imieniny obchodzą: Helena, Ilona, Bogusław

baner3

plus brzozow
reklama
reklama

XV Puchar Burmistrza Brzozowa w łucznictwie.

 7 marca w Humniskach  odbyły się  XV Halowe Zawody  Łucznicze o Puchar  Burmistrza Brzozowa. W zawodach wystartowało 84 zawodników z 8 klubów województwa  podkarpackiego.

W uroczystości  wręczenia  pucharów  i  medali  wzięli  udział:  Burmistrz  Brzozowa  Józef Rzepka, Radny Gminy Brzozów  Stanisław  Kułak,  dyrektor Zespołu Szkół w  Humniskach Lucjan Czech.

Prezes Rzeszowskiego Okręgowego Związku Łuczniczego - Wiesław Opałek  wręczył Burmistrzowi Brzozowa Józefowi Rzepce honorową odznakę z okazji 65 –lecia ROZŁucz.

Podczas zawodów łucznicy klubu Sagit i Górnik Humniska zajęli następujące miejsca w poszczególnych kategoriach wiekowych.

W kategorii OPEN:

Zwyciężył Mateusz Ryba (Sagit) zdobywając Puchar Burmistrza i złoty medal, 4 miejsce zajął Wojciech Bryś, 12 miejsce zajął Jerzy Puchyr.

W kategorii JUNIOR MŁODSZY:

Zwyciężyła  Wiktoria Toczek (Sagit)  zdobywając Puchar Burmistrza i złoty medal, 2 miejsce i srebrny medal zdobyła Agata Ryba, 3 miejsce i brązowy medal zdobył  Patryk Kędra, 4 miejsce zajęła Karolina  Wypasek i Kacper Kij, 5 miejsce zajęła Milena  Prach.

W kategorii MŁODZIK STARSZY:

Zwyciężyła Patrycja Piotrowska Puchar Burmistrza i złoty medal, wśród chłopców zwyciężył Dawid Lasek zdobywając Puchar Burmistrza i złoty medal, 3 miejsce i  brązowy medal zdobył Kamil Kędra, 4 miejsce zajął Konrad Kij, 7 miejsce zajął Kamil  Rybczak.

W kategorii MŁODZIK:

Janocha Ewa zajęła 2 miejsce zdobywając srebrny medal, 10 miejsce zajął Fugas  Oskar.

W kategorii DZIECKO STARSZE:

Warchałowska Adrianna (Górnik) i Jakub Bednarczyk (Sagit) zajęli 5 miejsce, 7 miejsce zajęła Mazur Aleksandra (Górnik), 8 miejsce zajęła Miciak Martyna (Sagit), 9 miejsce zajęła Emilia Chudzikiewicz (Sagit), 11 miejsce zajął Kacper Piotrowski (Sagit).

W kategorii DZIECKO MŁODSZE:

Michał Hordij (Sagit) zajął 2 miejsce zdobywając srebrny medal, 4 miejsce zajęła Ryba  Oliwia (Górnik), 5 miejsce zajęła Rybczak Patrycja (Sagit) i Miksiewicz Bartosz (Górnik),  7 miejsce zajęła Gębacz Maja (Górnik).

Zawodnicy i działacze klubu składają podziękowania Burmistrzowi Brzozowa Józefowi Rzepce, firmom: Elektromontaż Rzeszów, Polikat Brzozów, Elan z Brzozowa, Janowi Dudycz, Stanisławowi i Józefowi Telesz, Krusz-Bet Temeszów, PZU Rzeszów - bez ich wsparcia nie byłoby sukcesów. (z.t.)

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Gmina Brzozów

  • Brzozów
  • Górki
  • Grabownica Starzeńska
  • Humniska
  • Przysietnica
  • Stara Wieś
  • Turze Pole
  • Zmiennica
  •  

Gmina Domaradz

  • Domaradz 
  • Barycz
  • Golcowa

Gmina Dydnia

  • Dydnia
  • Grabówka
  • Hroszówka
  • Jabłonka
  • Jabłonica Ruska
  • Końskie
  • Krzemienna
  • Krzywe
  • Niebocko
  • Niewistka
  • Obarzym
  • Temeszów
  • Ulucz
  • Witryłów
  • Wydrna

Gmina Haczów

  • Buków
  • Haczów
  • Jabłonica Polska
  • Jasionów
  • Malinówka
  • Trześniów
  • Wzdów

Gmina Jasienica Rosielna

  • Jasienica Rosielna
  • Blizne
  • Orzechówka
  • Wola Jasienicka
  •  

Gmina Nozdrzec

  • Nozdrzec
  • Hłudno
  • Huta Poręby
  • Izdebki
  • Siedliska
  • Wara
  • Wesoła
  • Wołodź

Gmina Dynów

  • Dynów
  • Bachórz
  • Dąbrówka Starzeńska
  • Dylągówka
  • Harta
  • Laskówka
  • Łubno
  • Pawłokoma
  • Ulanica
  • Wyręby
  •  

Powiat

  • Warto zobaczyć
  • Inne zdjęcia
  • Regionalne