Menu
Dzisiaj jest: 29 Październik 2020    |    Imieniny obchodzą: Wioletty, Serafina, Felicjana
NAJNOWSZE:

zaduszkibaner

plus brzozow
reklama

Duet #talentobranie: Gosia Andrzejewicz, Ola Kędra - Lustro

Haczów. Społecznicy i wolontariusze w walce z koronowirusem

fot. arch. UG Haczów fot. arch. UG Haczów

     Coraz więcej mieszkańców naszej gminy włącza się w akcje szycia maseczek. Dzięki ogromowi wykonanej pracy kolejne maseczki trafiły do ośrodków zdrowia, straży, sklepów, na pocztę i do urzędu gminy. Nie jesteśmy w stanie chyba podziękować tutaj wszystkim, którzy wspólnie i w swoich domach pracują, by w naszej gminie było bezpieczniej; szanujemy też anonimowość tych, którzy na publikację tutaj swoich danych nie wyrazili zgody... 

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie w akcję: Natalia Adamczyk, Bernadeta Bienia, Jolanta i Andrzej Błaż, Dominika Bobola i Druhny – Płomyki, Irena Chrobak, Eugenia Czubska, Bernadeta Czubska, Marek Domaradzki - Pizzeria Lastoria (dziękujemy za darmową pizzę), Urszula Florczak, Ewa Florek, Paulina Giermańska, Andrzej Gromek Sołtys wsi Wzdów, Justyna Hędrzak, Urszula Janocha, Agnieszka Jarecka, Wiesława i Mieczysław Józefczyk, Urszula Kaczkowska, Małgorzata Kaczkowska, Bogusława Kielar, Elżbieta Kielar, Aneta Lewtak, Anna Mazur, Wanda Mrugała, Edyta Nahorna, Małgorzata Nowicka, Grażyna i Andrzej Ostafin, Irena Parysz, Urszula Pojnar, Eugenia Prajsnar, Grażyna Prorok, Barbara Prugar, Bernarda Przybyła-Zaremba, Alicja Rachwał, Krystyna Ryba, Krystyna Rymar, Ewelina Smoleń, Lucjan Smoleń Sołtys wsi Jasionów, Maria Stempek, Genowefa Szmyd, Aurelia Szul, Joanna Śmietana, Jolanta Śnieżek, Barbara Tasz, Grzegorz Tasz, Jolanta Tasz, Justyna Terlecka, Irena Tomusiak, Mieczysław Warchoł, Elżbieta Władyka, Anna Wojtoń, Agata Wojtoń, Józef Wojtoń, Katarzyna Wojtuń, Elżbieta Wojtuń, Katarzyna Wolanin, Anna Zagulska, Elzbieta Zubel, Magdalena Zygarowicz, Anna Zywar ... i wszystkim którzy bezinteresownie pomagają. Zachęcamy do dalszego przyłączania się do grona naszych bohaterów... mówi wójt gminy Stanisław Jakiel.

Od redakcji. Stanowicie Państwo wymierny przykład tego, że w sytuacji zagrożenia ludzie sobie pomagają, na ile potrafią i mogą; bez udowodniania sobie i innym, kto był lepszy i aktywniejszy; bez prowadzenia przy okazji cichych lokalnych wojenek. Są więc takie gminy jak Wasza, gdzie jest tak normalnie, po prostu…

Ostatnio zmienianyczwartek, 07 maj 2020 13:14
Powrót na górę

białoczerwona

Gmina Brzozów

 • Brzozów
 • Górki
 • Grabownica Starzeńska
 • Humniska
 • Przysietnica
 • Stara Wieś
 • Turze Pole
 • Zmiennica
 •  

Gmina Domaradz

 • Domaradz 
 • Barycz
 • Golcowa

Gmina Dydnia

 • Dydnia
 • Grabówka
 • Hroszówka
 • Jabłonka
 • Jabłonica Ruska
 • Końskie
 • Krzemienna
 • Krzywe
 • Niebocko
 • Niewistka
 • Obarzym
 • Temeszów
 • Ulucz
 • Witryłów
 • Wydrna

Gmina Haczów

 • Buków
 • Haczów
 • Jabłonica Polska
 • Jasionów
 • Malinówka
 • Trześniów
 • Wzdów

Gmina Jasienica Rosielna

 • Jasienica Rosielna
 • Blizne
 • Orzechówka
 • Wola Jasienicka
 •  

Gmina Nozdrzec

 • Nozdrzec
 • Hłudno
 • Huta Poręby
 • Izdebki
 • Siedliska
 • Wara
 • Wesoła
 • Wołodź

Gmina Dynów

 • Dynów
 • Bachórz
 • Dąbrówka Starzeńska
 • Dylągówka
 • Harta
 • Laskówka
 • Łubno
 • Pawłokoma
 • Ulanica
 • Wyręby
 •  

Powiat

 • Warto zobaczyć
 • Inne zdjęcia
 • Regionalne