Menu
Dzisiaj jest: 28 Marzec 2024    |    Imieniny obchodzą: Aniela, Sykstus, Joanna

stokrotka2

9 medali na Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin - młodych karateków z Dydni

7 maja w Hrubieszowie odbył się Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin dla dzieci i młodzieży, w którym udział wzięło ok 150 zawodników w tym z Dydyńskiego UKS Karate Kyokushin Byakko. Klub reprezentowało 9 zawodników Nieznańska Magdalena , Tyczka Nicola , Wolanin Kacper , Wolanin Szymon , Fal Norbert , Siedlecka Maja , Harydczak MIlena , Drobot Oliwia i Rybczak Klaudiusz. Wszyscy zawodnicy stanęli na podium co jest dużym sukcesem dla klubu który istnieje nie cały rok. Młodzi karatecy przywieźli 3 złote medale 1 srebrny i 5 brązowych. Na wyróżnienie zasługują złoci medaliści Magdalena Nieznańska, która walkę finałowa wygrała przed czasem przez Ipon, również Nicola Tyczka wygrywając przed czasem przez Ipon. Kacper Wolanin po ciężkich pojedynkach również wywalczył złoto.  Po raz pierwszy na macie stanęli Rybczak Klaudiusz i Drobot Oliwia która w walce o wejście do finału przegrała dopiero po dwóch dogrywkach. Przez sezon komunijny niestety kilku zawodników nie mogło wziąć udziału. W klubie mamy utalentowanych młodych ludzi, którzy z każdym treningiem pokazują ogromne zaangażowanie chęć trenowania i startów w zawodach. Również rodzice bardzo angażują się w życie klubu, za co zarząd Klubu jest niezmiernie wdzięczny.