Logo
Wydrukuj tę stronę

Grali następcy Lewandowskiego i Piątka…

fot. arch. UG Domaradz fot. arch. UG Domaradz

      19 lutego w hali sportowej LO w Brzozowie w ramach programu „FERIE 2019”, odbył się Turniej Piłki Nożnej halowej rocznika 2010 i młodszych. Głównym  organizatorem  i pomysłodawcą turnieju był MOSiR w Brzozowie oraz Powiat Brzozowski. W zawodach tych z dużym sukcesem udział wzięli młodzi piłkarze z Domaradza, na co dzień  reprezentujący Akademię Piłkarską BARDOMED w Domaradzu.

W drużynie prowadzonej przez „drugiego trenera” Pana Stanisława Bober  wystąpili: Szymon Duplaga, Filip Janusz, Bartosz Domaradzki, Adrian Haliniak, Igor Marczak, Oliwier Nycz oraz Krzysztof Turoń. Ambitna ekipa z Domaradza okazała się najlepszym zespołem turnieju, zwyciężając wszystkie swoje mecze i  zdobywając zasłużenie 1 miejsce. Poniżej zamieszczamy wyniki poszczególnych spotkań, w których uczestniczyli młodzi  piłkarze.

Grabownica – Domaradz 0 – 2

Domaradz – „Orzełki” Brzozów 2 – 1

Domaradz – Grabówka 3 – 0

Lech Poznań FA Brzozów – Domaradz 1 – 4

Warto zaznaczyć, iż cały turniej stał na dość wysokim poziomie i odbył się w miłej, bezkonfliktowej i sportowej atmosferze. Młodzi piłkarze z Domaradza pokazali swoje niemałe umiejętności oraz ogromny jak na swój wiek, profesjonalizm sportowy. Poniżej tabela końcowa całego turnieju:

Domaradz

Lech Poznań FA Brzozów

Grabówka

Blizne

„Orzełki” Brzozów

Grabownica

Izdebki

 Dariusz Domaradzki

Ostatnio zmienianysobota, 23 luty 2019 17:20

Galeria

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.