Menu
Dzisiaj jest: 19 Czerwiec 2024    |    Imieniny obchodzą: Gerwazy, Protazy, Julianna

O mistrzostwo Polski - wagi średniej…

O mistrzostwo Polski - wagi średniej…
 1. Kwietnia na gali MB Boxing Night, która odbędzie się w Zgorzelcu Stanisław Gibadło (9-0) zmierzy się z Karolem Welterem (12-1) stawką pojedynku będzie pas mistrza Polski. Stanisław Gibadło do najważniejszej walki w całej swojej sportowej karierze będzie przygotowywał się w Brzozowie a dokładniej w Klubie Bokserskim "Olimpia" Brzozów pod okiem swojego bnrata Maksymiliana.

       "Bardzo mnie cieszy, że pięściarz takiego formatu jak Stanisław po raz kolejny zdecydował się przeprowadzić obóz przygotowawczy do walki w Olimpii Brzozów. Przez ostatnie kilka lat głównym celem, na który kładłem nacisk była rozbudowa zaplecza treningowego, jeżeli zawodowy pięściarz spośród wielu dostępnych mu możliwości wybiera niespełna 8. tysięczne miasteczko i nasz klub na swoją bazę treningową przed walką o mistrzostwo to pokazuje dobitnie, że w Olimpii warunki treningowe są na wysokim poziomie a strategia rozwoju klubu, jaką obrałem jeszcze w 2019 roku, przynosi zamierzone rezultaty. Największą bolączką jest niemożność zainstalowania przez nas na stałe pełnowymiarowego ringu bokserskiego, który był najdroższą inwestycją w naszym klubie (kilkanaście tysięcy złotych). Od kilku miesięcy rozglądam się za dodatkowym pomieszczeniem, które moglibyśmy wykorzystać, jednak bez skutku. W rezultacie Stanisław na sparingi będzie musiał dojeżdżać między innymi do Rzeszowa. Jest to duża strata nie tylko dla naszego klubu, ale i Brzozowa, gdyż na sparingi ze Stanisławem przyjeżdżaliby zawodowi pięściarze, a tak po raz kolejny nasze małe miasto musi obejść się smakiem kosztem większego. Bardzo mnie to boli, zwłaszcza że w sprawie przeprowadzenia obozu w naszym klubie kontaktował się ze mną jeszcze jeden pięściarz zawodowy, który być może niebawem także będzie toczył walkę o pas mistrzowski, jednak w tym przypadku z powodu braku ringu zawodnik ten wybrał inne miejsce. W Brzozowie i okolicach mamy piękne tereny do biegania np. w lesie od Caritasu do willi w Orzechówce, zróżnicowany wymagający teren. Naprawdę pod każdym względem jest w naszym miasteczku potencjał, który mimo różnych przeciwności losu będziemy starali się w pełni wykorzystać, bo celem jest, aby Olimpia Brzozów nie była tylko prowincjonalnym klubem, ale solidną marką w naszym regionie" - Marek Górecki , Prezes Klubu Bokserskiego Olimpia Brzozów.

Ostatnio zmienianypiątek, 14 kwiecień 2023 01:46
Powrót na górę

Gmina Brzozów

 • Brzozów
 • Górki
 • Grabownica Starzeńska
 • Humniska
 • Przysietnica
 • Stara Wieś
 • Turze Pole
 • Zmiennica
 •  

Gmina Domaradz

 • Domaradz 
 • Barycz
 • Golcowa

Gmina Dydnia

 • Dydnia
 • Grabówka
 • Hroszówka
 • Jabłonka
 • Jabłonica Ruska
 • Końskie
 • Krzemienna
 • Krzywe
 • Niebocko
 • Niewistka
 • Obarzym
 • Temeszów
 • Ulucz
 • Witryłów
 • Wydrna

Gmina Haczów

 • Buków
 • Haczów
 • Jabłonica Polska
 • Jasionów
 • Malinówka
 • Trześniów
 • Wzdów

Gmina Jasienica Rosielna

 • Jasienica Rosielna
 • Blizne
 • Orzechówka
 • Wola Jasienicka
 •  

Gmina Nozdrzec

 • Nozdrzec
 • Hłudno
 • Huta Poręby
 • Izdebki
 • Siedliska
 • Wara
 • Wesoła
 • Wołodź

Gmina Dynów

 • Dynów
 • Bachórz
 • Dąbrówka Starzeńska
 • Dylągówka
 • Harta
 • Laskówka
 • Łubno
 • Pawłokoma
 • Ulanica
 • Wyręby
 •  

Powiat

 • Warto zobaczyć
 • Inne zdjęcia
 • Regionalne