Logo
Wydrukuj tę stronę

Kolejne sukcesy uczniów Szkoły Muzycznej I stopnia w Dydni

fot. arch. Szkoły Muzycznej I stopnia w Dydni fot. arch. Szkoły Muzycznej I stopnia w Dydni

3 i 4 grudnia w  Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Leżajsku odbył się II Leżajski Konkurs Kultury Muzycznej, który kierowany był do uczniów klas akordeonu i fortepianu. Konkurs, który swoim zasięgiem obejmował Makroregion Podkarpacki przyciągnął 160 akordeonistów i pianistów, wśród nich nie zabrakło akordeonistów ze Szkoły Muzycznej I stopnia w Dydni, którzy wywalczyli pełną pulę zdobywając :

Kacper Kosztyła – wyróżnienie I stopnia w kat. 1

Filip Siwiecki – wyróżnienie I stopnia w kat. 2

Mariusz Niziołek – wyróżnienie II stopnia w kat. 2

Adrian Szul – wyróżnienie II stopnia w kat. 3

Filip Baracz – wyróżnienie III stopnia w kat. 3

W konkursie nie przyznawano miejsc, najlepsi otrzymywali wyróżnienia I stopnia. Uczniów przygotowali nauczyciele naszej szkoły: mgr Krzysztof Bury i Tomasz Mazur.  Akordeoniści z Dydni znów najlepsi. Tym razem w Leżajsku!

 5 grudnia w Sokołowie Małopolskim odbył się VI Między powiatowy Konkurs Kultury Muzycznej. Przesłuchania konkursowe odbyły się w 3 kategoriach: kategoria I - soliści, kategoria II - duety, kategoria III -zespoły. Szkołę Muzyczną I st. w Dydni w kategorii duety reprezentowały uczennice Paulina Zubel z kl.  II i Klaudia Dobosz  z kl. IV. Dziewczynki pięknie zaprezentowały utwory muzyczne czym zachwyciły publiczność i jury konkursu. Jury w składzie - Anna Wójcikiewicz, Paulina Dubis, Monika Witalec, Stanisław Jaworski przyznało uczennicom najwyższą nagrodę - wyróżnienie I stopnia. Do konkursu uczennice przygotowali pedagodzy - Monika Śliwka i Tomasz Putrzyński.

Serdecznie gratulujemy pedagogom i ich podopiecznym! (materiał nadesłany)

Ostatnio zmienianyczwartek, 10 grudzień 2015 23:35

Galeria

Artykuły powiązane

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.