Logo
Wydrukuj tę stronę

Grali o puchar wójta

 

17 marca w hali sportowej w Zespołu Szkół w Dydni odbył się Otwarty Gminny Turniej o Puchar Wójta Gminy Dydnia. Otwarcia rozgrywek dokonał Wójt Gminy Jerzy F. Adamski. W turnieju udział wzięło 6 drużyn z miejscowości : Jabłonka, Końskie, Dydnia, Temeszów oraz dwie drużyny z Niebocka (OSP Niebocko, Niebocko).

Drużyny w wyniku losowania zostały podzielone na dwie grupy; grupa I: Jabłonka, Dydnia, OSP Niebocko; grupa II: Niebocko, Końskie, Temeszów

   Do półfinału awansowały po dwie drużyny z grup: OSP Niebocko, Dydnia, Niebocko i Końskie. W ostatnim meczu, który decydował o zwycięstwie w całym turnieju, spotkały się drużyny Końskiego i Niebocko II. Po męczących i emocjonujących zmaganiach sportowców puchar wywalczyła drużyna Niebocka.

   Nagrody oraz pamiątkowe dyplomy wręczył wójt Jerzy F. Adamski , dziękując zawodnikom za rozgrywki, które trzymały kibiców w napięciu.

   Końcowa klasyfikacja turnieju:

I - Niebocko

II - Końskie

III - OSP Niebocko

IV - Dydnia

V - Jabłonka

VI - Temeszów

   Turniej sędziowali Marek Kupczakiewicz, Andrzej Zajdel, Marian Drobot, sędzia punktowy Waldemar Niemiec. Organizatorzy turnieju: Stowarzyszenie Na rzecz Rozwoju Gminy Dydnia.

   Podziękowania za pomoc przy organizacji turnieju kierujemy dla Dyrekcji oraz obsługi Zespołu Szkół w Dydni.

(GOKBPiW Dydnia)

Galeria

Najnowsze od

Brzozowiana.pl. All rights reserved.