Logo
Wydrukuj tę stronę

Światowy Dzień Pluszowego Misia i wizyta Świętego Mikołaja w Przedszkolu Miejskim w Dynowie

fot. arch. ZSzZ Dynów fot. arch. ZSzZ Dynów

24 listopada w Przedszkolu Miejskim w Dynowie odbyły się obchody Światowego Dnia Pluszowego Misia. W tym dniu jak corocznie Szkolna Grupa Artystyczno – Teatralna „Antrakt” pod opieką Państwa Anny i Jarosława Molów z Zespołu Szkół Zawodowych im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Dynowie przygotowała dla dzieci specjalną niespodziankę. Na zaproszenie Pani Dyrektor Marii Biernasz w przedszkolu pojawił się „Pluszowy Miś” ze słodyczami, chętnie pozował do zdjęć i uczestniczył w zabawach z dziećmi. Wizyta „Pluszowego Misia” przebiegła w przemiłej, pełnej zabawy atmosferze, o czym świadczą zadowolone miny dzieci i nieskończone opowieści w domu. 

Tradycyjnie jak co roku, 6  grudnia św. Mikołaj wraz ze swoją anielską świtą na zaproszenie Rady Rodziców odwiedził wszystkie dzieci w Przedszkolu Miejskim w Dynowie. Samorząd Uczniowski z Zespołu Szkół Zawodowych im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Dynowie pod opieką opiekunów Pani Honoraty Mikoś i Pani Katarzyny Marcinek zadbał, aby wizyta przebiegła w odpowiedniej dla okoliczności atmosferze. Zgodnie z tradycją wszystkie dzieci otrzymały prezenty i wykonały sobie pamiątkowe fotografie ze św. Mikołajem i Jego pomocnikami.

Cała społeczność szkolna ZSzZ w Dynowie składa serdeczne podziękowania na ręce Pani Dyrektor Marii Biernasz dla wszystkich Pracowników i Radzie Rodziców Przedszkola Miejskiego w Dynowie za bardzo miłe przyjęcie i pomoc w organizacji w/w spotkań.

 Do zobaczenia na kolejnych obchodach „Światowego Dnia Pluszowego Misia”, również Św. Mikołaj obiecał, że powróci za rok!!!!. Już czekamy na Jego wizytę z utęsknieniem.

Halina Cygan

ZSzZ w Dynowie

Ostatnio zmienianyśroda, 07 grudzień 2016 20:58

Galeria

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.