Logo
Wydrukuj tę stronę

Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu Miejskim w Dynowie

Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu Miejskim w Dynowie

Na 21 stycznia do sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Dynowie dzieci z Przedszkola Miejskiego w Dynowie zaprosiły swoje Babcie i Dziadków na uroczyste obchody Dnia Babci i Dziadka. Uroczystego otwarcia spotkania dokonała Dyrektor Przedszkola Miejskiego w Dynowie Pani Maria Biernasz, która powitała wszystkie Panie Babcie i Panów Dziadków, złożyła Im najlepsze i najserdeczniejsze życzenia z okazji Ich święta, powitała wszystkich przybyłych na to spotkanie, a także  przedstawiła zaproszonych gości. Wśród zaproszonych gości byli:  Przewodnicząca Rady Miasta Dynów Pani Ewa Hadam, Burmistrz Miasta Dynów Pan Zygmunt Frańczak, Skarbnik Miasta Dynów Pani Renata Potoczna, Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Dynowie Pani Halina Cygan, Wicedyrektorzy Zespołu Szkół w Dynowie Pani Elżbieta Żak i Pan Zbigniewa Walus. Do życzeń i gratulacji dla Babć i Dziadków dołączył się także Burmistrz Miasta Dynów Pan Zygmunt Frańczak.

Na początku programu artystycznego zatytułowanego „Babcia i Dziadzio Kochają nas i zawsze mają dla nas czas” przedstawiciele poszczególnych grup przedszkolaków złożyli wszystkim Babciom i Dziadkom najpiękniejsze i najserdeczniejsze życzenia. Następnie ze swoim programem artystycznym wystąpiły w przepięknych strojach (idealnie dostosowanych do motta swojego występu) poszczególne grupy: „Żabki” (nauczyciele – Pani Maria Biernasz i Krystyna Miśniakiewicz), „Pszczółki” (nauczyciele Pani Małgorzata Potoczna i Pani Joanna Piskorek), „Muchomorki” (nauczyciele Pani Elżbieta Lis i Pani Maria Hrynkiewicz), „Krasnale” (nauczyciel Pani Danuta Urbaniak), „Motylki” (nauczyciele Pani Maria Dudziak i Pani Ewa Małachowska), „Biedronki” (nauczyciel Pani Jolanta Tymowicz), „Jaskółki” (nauczyciel Pani Ewa Sikora),” Jeżyki” (nauczyciele Pani Marta Dżuła – Inglot i Pani Danuta Potoczna). Prezentacji poszczególnych grup przedszkolaków dokonała Pani Ewa Sikora.

W imieniu wszystkich Babć i Dziadków podziękowania na ręce Pani Dyrektor Marii Biernasz za przepięknie zorganizowaną uroczystość dla wszystkich Pracowników i Rady Rodziców Przedszkola Miejskiego w Dynowie złożył Pan Tadeusz Wojtas.

Uroczyste obchody Dnia Babci i Dziadka były wielkim wydarzeniem w życiu Przedszkola Miejskiego w Dynowie. Miały one charakter rodzinny, dały okazję do wspólnych rozmów i zabawy członków rodzin przedszkolaków.

Dziękując za zaproszenie do zobaczenia za rok na kolejnych obchodach.

Halina Cygan ZSzZ w Dynowie

Ostatnio zmienianyniedziela, 29 styczeń 2017 15:57

Galeria

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.