Logo
Wydrukuj tę stronę

I miejsce Zespołu Szkół Zawodowych w Dynowie w rywalizacji sportowej

fot. arch. ZSZ Dynów fot. arch. ZSZ Dynów

13 listopada 2018 r. w Rzeszowie odbyło się uroczyste podsumowanie roku sportowego 2017/2018. Po podliczeniu punktów ze wszystkich rywalizacji w których brała udział młodzież Zespołu Szkół Zawodowych im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Dynowie okazało się, że zdobyliśmy I miejsce w Powiecie Rzeszowskim wśród szkół ponadgimnazjalnych.

Pamiątkowy puchar i dyplom z rąk Pana Marka Sitarza Wicestarosty Rzeszowskiego i Pani Sylwii Niemiec Prezesa Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Rzeszowie odebrała Dyrektor szkoły Pani Halina Cygan, a nauczyciele wychowania fizycznego Pan Paweł Gierula i Pan Marek Paściak otrzymali specjalne podziękowania i nagrody rzeczowe za wkład w rozwój życia sportowego w Powiecie Rzeszowskim.

Dyplomy i nagrody rzeczowe otrzymali także: drużyna dziewcząt za zajęcie III miejsca w badmintonie w roku szkolnym 2017/2018 w Województwie Podkarpackim oraz drużyna chłopców za zajęcie II miejsca w lidze lekkoatletycznej w roku szkolnym 2017/2018 w Województwie Podkarpackim. Pamiątkowe dyplomy i nagrody w imieniu swoich drużyn odebrali: Małgorzata Bołoz z kl. 2TL i Sylwester Paszko z kl. 4TPS. Szkoła za zdobycie I miejsca otrzymała również cenne nagrody rzeczowe – sprzęt sportowy ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Rzeszowie. Uczniom, opiekunom – nauczycielom wychowania fizycznego gratulujemy.(HC)

Ostatnio zmienianyczwartek, 15 listopad 2018 13:19

Galeria

Artykuły powiązane

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.