Logo
Wydrukuj tę stronę

Dziewczyny ZSZ w Dynowie mistrzyniami Podkarpacia w unihokeju

20 grudnia w hali Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Sanoku odbył się Finał Wojewódzki Licealiady w Unihokeju Dziewcząt. Drużyna z Zespołu Szkół Zawodowych im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Dynowie zajęła I miejsce i zdobyła tytuł mistrzyń województwa podkarpackiego. Drużyna wystąpiła w składzie: Teresa Bołoz, Małgorzata Bołoz, Ewelina Bołoz, Patrycja Klimczyk, Kinga Baran, Wiktoria Pakosz, Julia Kowal, Dominika Kroczek, Joanna Kuś. Warto nadmienić że dziewczyny w całym turnieju nie straciły ani jednej bramki(!), strzelając sześć i oddały tylko jeden punkt! Zdobywając tytuł mistrzyń województwa podkarpackiego wywalczyły prawo udziału w finale krajowym który odbędzie się w dniach: 7-9.06.2019 r. w Elblągu. Opiekunem zespołu był Pan Paweł Gierula.

Młodzieży i opiekunowi serdecznie gratulujemy i życzymy udanego występu w finale krajowym.

Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Dynowie mogą uczestniczyć w zawodach sportowych dzięki ogromnemu wsparciu Organu Prowadzącego Powiatu Rzeszowskiego na czele z Panem Starostą Józefem Jodłowskim i Panem Wicestarostą Markiem Sitarzem oraz Naczelnika Wydziału Społeczno – Oświatowego Pana Adama Kozaka. Za to wsparcie serdecznie dziękujemy ! (hc)

Ostatnio zmienianypiątek, 21 grudzień 2018 19:56