Logo
Wydrukuj tę stronę

IV miejsce uczennic ZSZ w Dynowie w XXVI Międzynarodowym Festiwalu Unihokeja o Puchar Bałtyku. Elbląg 2019

fot. arch. ZSZ Dynów fot. arch. ZSZ Dynów

       W dniach 7-9 czerwca w Elblągu odbył się XXVI Międzynarodowy Festiwal Unihokeja Dzieci i Młodzieży o Puchar Bałtyku - Ogólnopolska Licealiada.

       Udział w nim wzięła reprezentacja dziewczyn z naszej szkoły, która prawo gry w tym turnieju wywalczyła w Sanoku wygrywając Finał Wojewódzki Licealiady. Po przepięknej walce o każdy punkt - ostatecznie dziewczyny zostały sklasyfikowane na bardzo wysokim IV miejscu. Skład zespołu to: Małgorzata Bołoz, Kinga Baran, Wiktoria Pakosz, Dominika Łazor, Joanna Kuś, Ewelina Bołoz, Dominika Kroczek, Emilia Siry, Anna Szpak i Zuzanna Staniszewska.  Opiekunami uczennic byli:  Pan Paweł Gierula i Pan Marek Paściak.   

Należy też podkreślić, że wyjazd mógł się odbyć dzięki wsparciu finansowemu i organizacyjnemu: Starostwa Powiatowego w Rzeszowie, Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego w Rzeszowie, Stowarzyszenia Przyjaciół Zespołu Szkół Zawodowych w Dynowie i Rady Rodziców Zespołu Szkół Zawodowych w Dynowie.

Młodzieży i opiekunom serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów sportowych nie tylko w województwie, ale jak widać już na szczeblu ogólnopolskim. (inf. nad.)

Ostatnio zmienianyśroda, 12 czerwiec 2019 22:37

Galeria

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.