Logo
Wydrukuj tę stronę

Nowo powstała Stacji Kontroli Pojazdów w Dynowie (w Zespole Szkół Zawodowych) będzie ogólnie dostępna

fot. arch. ZSZ w Dynowie fot. arch. ZSZ w Dynowie

    Zgodnie z umową zawartą w kwietniu br., pomiędzy Starostwem Powiatowym w Rzeszowie, reprezentowanym przez Starostę Rzeszowskiego Pana Józefa Jodłowskiego i Wicestarostę Rzeszowskiego Pana Marka Sitarza, a Firmą Handlową ROSE Tomasz Leszczak ze Strzyżowa oraz przyjętym harmonogramem prac budowy Podstawowej Stacji Kontroli Pojazdów przy Zespole Szkół Zawodowych im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Dynowie,  obiekt  do końca listopada zostanie oddany do pełnego użytku. Dobre tempo prac i sprzyjająca aura spowodowały, że wykonawca oddał obiekt w planowanym terminie, którego całkowita wartość wynosi 1 833 619,72.

Od końca listopada 2020 r. kierowcy będą mogli dokonywać przeglądów na nowoczesnej linii (zdjęcia w galerii tylko to potwierdzają), co w pośredni sposób przełoży się na wzrost bezpieczeństwa na drogach, a także przyczyni się do wzrostu poziomu kształcenia przyszłych techników i mechaników pojazdów samochodowych w Technikum w Dynowie i w Branżowej Szkole I Stopnia w Dynowie funkcjonujących w Zespole Szkół Zawodowych.   

Przy okazji nowej inwestycji zostały wykonane prace dodatkowe, jak remont podjazdu dla osób niepełnosprawnych, barierek, schodów oraz wejścia do szkoły z wymianą kostki brukowej od strony Centrum Kształcenia Ustawicznego.

Dziękujemy Zarządowi Powiatu Rzeszowskiego na czele ze Starostę Rzeszowskim Panem Józefem Jodłowskim i Wicestarostą Rzeszowskim Panem Markiem Sitarzem oraz Radzie Powiatu Rzeszowskiego na czele z Przewodniczącym Panem Tomaszem Wojtonem za przepiękny nowoczesny obiekt Stacji Kontroli Pojazdów, który będzie służył mieszkańcom Podkarpacia, a także za pozostałe prace remontowe.  

Materiał nadesłany.

Fot. wybrane z zasobów szkolnych.

Ostatnio zmienianysobota, 21 listopad 2020 13:54

Galeria

Artykuły powiązane

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.