Logo
Wydrukuj tę stronę

Dzień Kobiet w Haczowie. Koncert zespołu "Z głową w chmurach"

fot. arch. UG Haczów fot. arch. UG Haczów

W niedzielę (8 marca) o godzinie 17:00 w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury i Wypoczynku w Haczowie odbył się koncert zespołu „Z głową w chmurach”. Zespół wystąpił z autorskim programem uzupełnionym popularnymi polskimi utworami. Koncert był muzycznym upominkiem dla Pań z okazji Dnia Kobiet a poprzedziły go życzenia Wójta Gminy Haczów Pana Stanisława Jakiela.

Drogie Panie. W tym najpiękniejszym dla Was dniu w roku, nasze oczy i serca kierujemy do wszystkich i tych najmłodszych i najstarszych kobiet, które na co dzień są z nami. Życzymy Wam wszystkim dużo zdrowia, samych pogodnych dni, radości na co dzień i spotkań tylko z życzliwymi ludźmi. Bądźcie zawsze takimi wspaniałymi osobami, jakimi jesteście do tej pory. Dziękujemy Wam za całe dobro, jakim nas nieustannie obdarzacie. Niech ten uśmiech, który dostrzegamy na Waszych twarzach, radość i szczęście wypełnią Wam szarą codzienność. Niech spełni się Wasze każde najskrytsze marzenie.Stanisław Jakiel

Młodzież z Gimnazjum w Haczowie powitała wszystkich obecnych na sali wierszem. Pięknym symbolem wszystkich uczuć, zawartych w recytowanym wierszu, są czerwone róże , które wręczyli uczniowie na scenie swoim koleżankom. Zespół zagrał „Sto lat” a młodzież częstowała publiczność słodyczami.

Maria Rygiel

Zobacz galerię zdjęć: KLIK

Ostatnio zmienianypiątek, 13 marzec 2015 08:43

Artykuły powiązane

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.