Logo
Wydrukuj tę stronę

Konkurs na najpiękniejszy ogród i balkon

fot. arch. UG Haczów fot. arch. UG Haczów

Szanowni Mieszkańcy! Wybieramy najpiękniejszy ogród i balkon 2016 roku w gminie Haczów. W konkursie będzie mógł wziąć udział każdy pełnoletni właściciel ciekawie zaaranżowanego ogrodu lub pięknie ukwieconego balkonu z terenu gminy.

Szczegółowy regulamin konkursu oraz karta zgłoszeniowa są dostępne na stronie internetowej UG: http://haczow.pl/ogrody2016.html. Można je też otrzymać w sekretariacie  urzędu gminy.

Warunkiem uczestnictwa jest dostarczenie karty zgłoszeniowej oraz 3-10 aktualnych fotografii lub krótkiego filmu (do 5 minut) w terminie od 1 czerwca do 29 lipca 2016 roku. Zgłoszenia będziemy przyjmować drogą elektroniczną - na adres redakcji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., osobiście w sekretariacie urzędu gminy lub listownie: Urząd Gminy Haczów, 36-213 Haczów 573, z dopiskiem „Konkurs na najpiękniejszy ogród i balkon na terenie gminy Haczów”.

Głosowanie odbywać się będzie za pośrednictwem strony internetowej konkursu w dniach od 1 do 31 sierpnia 2016 roku, a nominowane przez internautów aranżacje będą weryfikowane przez komisję konkursową.

Zapraszamy Państwa do udziału. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody.

 (UG Haczów)

Ostatnio zmienianyśroda, 20 kwiecień 2016 09:38

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.