Logo
Wydrukuj tę stronę

Gimnazjum w Haczowie "Wiarygodną Szkołą"

Gimnazjum w Haczowie "Wiarygodną Szkołą"

Pragniemy poinformować, że z początkiem roku 2016, została uruchomiona nowa IV edycja Programu Wiarygodna Szkoła. Odbyła się także rekrutacja dla szkół także z naszego powiatu. Jednym z laureatów tegorocznej edycji,  jedynym z powiatu, zostało

Gimnazjum im. Jana Wyżykowskiego w Haczowie.

Oznacza to, że szkoła otrzymała Ogólnopolskie Wyróżnienie Wiarygodna Szkoła i tym samym dołączyła do Rankingu najlepszych Szkół w całej Polsce.  Wyróżnienie to, szkoła otrzymała ze względu na osiągnięcie wysokich standardów edukacyjnych, ciekawą bazę oraz zapewnianie młodzieży bezpieczeństwa w szkole. 

            Program Wiarygodna Szkoła ma na celu wyróżnić najlepsze szkoły w całej Polsce, które dzięki właściwemu poziomowi nauczania osiągają bardzo dobre wyniki w nauce. Udział w Programie jest także potwierdzeniem, że szkoła posiada właściwą infrastrukturę i gwarantuje bezpieczeństwo swoim uczniom. Program Wiarygodna Szkoła już po raz kolejny ma być drogowskazem dla rodziców i uczniów podczas wyboru szkoły. 

    Głównym celem Programu jest wyróżnienie tych szkół podstawowych, które dzięki właściwemu poziomowi nauczania osiągają bardzo dobre wyniki z egzaminów zewnętrznych. Udział w Programie jest także potwierdzeniem, że szkoła posiada właściwą infrastrukturę i gwarantuje bezpieczeństwo swoim uczniom. Tym samym zostaje potwierdzone, że szkoła jest zarządzana skutecznie i na wysokim poziomie.

    Portfolio wszystkich wyróżnionych szkół można zobaczyć na Stronie Internetowej Programu: www.wiarygodnaszkola.pl w zakładce "Laureaci" a także na Facebooku wpisując hasło: " Wiarygodna Szkoła ".

Paulina Szlasa

Ostatnio zmienianyczwartek, 10 listopad 2016 22:15

Galeria

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.