Logo
Wydrukuj tę stronę

Haczów. Nowo powstała placówka medyczna

fot. arch. UG Haczów fot. arch. UG Haczów

Mając na uwadze ciągłą poprawę dostępności usług medycznych na terenie gminy - wójt gminy Haczów w imieniu władz samorządowych oraz Centrum Medyczne MEDMAR Sp. z o.o. zapraszają mieszkańców gminy oraz sąsiednich miejscowości do nowo powstałej placówki medycznej.

Nowy ośrodek zdrowia mieści się w nowoczesnym i pięknym  budynku z wygodnym parkingiem. Będzie służył pacjentom od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00. Rozpoczęcie udzielania świadczeń medycznych planowane jest od stycznia 2017 roku.

Aby zapisać się do nowego ośrodka zdrowia wystarczy wypełnić deklarację wyboru lekarza i pielęgniarki. Deklaracje przyjmowane będą od 12 grudnia 2016 roku w nowym budynku ośrodka zdrowia – 36 213 Haczów 84A - od poniedziałku do piątku w godzinach od 11:00 do 18:00 nr tel. 13 43 69 091.

Przychodnia będzie świadczyć usługi medyczne w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej – lekarza rodzinnego i pediatry. Planowane jest poszerzenie zakresu usług o lekarzy specjalistów, w tym takich specjalności, jak np. ginekolog, neurolog, kardiolog, czy laryngolog. W obrębie ośrodka zdrowia działać będą również: zakład rehabilitacji leczniczej oraz apteka.

  (UG Haczów)

Ostatnio zmienianyczwartek, 01 grudzień 2016 16:23

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.