Logo
Wydrukuj tę stronę

W Haczowie powitano wakacje, duża impreza plenerowa

W Haczowie powitano wakacje, duża impreza plenerowa

      Wakacje w Gminie Haczów powitaliśmy dużym kulturalnym wydarzeniem. Dwudniowa impreza plenerowa „Lato w Haczowie” ściągnęła tłumy ludzi, chętnych do wspólnej zabawy.

      „Lato w Haczowie” rozpoczęło się w sobotę 6 lipca, o godzinie 20.00 dyskoteką prowadzoną przez DJa. Przy dźwiękach popularnej muzyki rozrywkowej, disco polo i rytmach klubowych młodzi ludzie tańczyli i bawili się do późnych godzin nocnych.

Drugi dzień, w niedzielę 7 lipca rozpoczął się o godzinie 14.30 spokojną, piknikową atmosferą, przy dźwiękach muzyki mechanicznej. W parku zaczęły gromadzić się rodziny z dziećmi, dla których przygotowany został przebojowy program artystyczny dla dzieci pn. „Inwazja piratów”. Dzieci mogły korzystać również z dmuchanych atrakcji, malowania twarzy a także wielu zabaw i konkursów z nagrodami.

Publiczność zgromadzoną przed sceną przywitały dźwięki Orkiestry Dętej „Hejnał” z Haczowa, która zaprezentowała znane utwory muzyczne w swojej aranżacji. Z orkiestrą wystąpiła dwójka solistów – Karolina Czapor oraz Maciej Niemczyk.

O godzinie 17 na scenie pojawił się Roberto Zucaro, włoski wokalista, który mieszkańców Gminy Haczów i przybyłych gości, wprowadził w bardzo przyjemny i prawdziwie muzyczny, imprezowy nastrój.

Prawdziwe tłumy ludzi przyciągnął pod scenę zespół „KORDIAN”. Zespół grający muzykę disco polo, z góralskim akcentem, z pięknymi tancerkami na scenie „kupił” haczowską publiczność i zapewnił wspaniałą zabawę.

Świetną zabawę kontynuował Kabaret RAK, który wystąpił podczas „Lata w Haczowie” jako gwiazda wieczoru. Dwóch doświadczonych kabareciarzy – Krzysztof Hanke i Krzysztof Respondek, bawiło ludzi do łez, za co otrzymali porcję wielkich braw.

Po występie gwiazdy wieczoru, zabawę z mieszkańcami Haczowa prowadził DJ SANCHEZ. Przy dyskotekowych rytmach mieszkańcy Gminy Haczów, głównie młodzi ludzie, bawili się do godziny 24.00.

„Lato w Haczowie” na stałe wpisało się w kalendarz haczowskich imprez plenerowych i co roku gromadzi mnóstwo ludzi, którzy zawsze mogą znaleźć atrakcje dla siebie.

Organizatorem letniej, plenerowej imprezy był Wójt Gminy Haczów, we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Wypoczynku w Haczowie.

Maria Rygiel dyr. GOKiW w Haczowie

 Zobacz galerię zdjęć - w obiektywie Andrzeja Józefczyka

Ostatnio zmienianyśroda, 10 lipiec 2019 08:12

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.